Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 7 hónapos kislánnyal gyeden...

7 hónapos kislánnyal gyeden vagyok van már 2 okj-s képesítésem szeretnék még szerezni gyed alatt valamit esti vagy levelezős szakon! Ez pénzbe kerülne vagy gyed alatt jár valami támogatás, ha tanulni akarok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:12
 1/4 anonim válasza:
Amennyiben még nem használtad fel az államilag támogatott féléveket (egyetem/főiskola) és megvannak a pontjaid akkor az állam fizeti
2011. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is gyeden vagyok itthon és van okj-s képzésem, de mivel még nem használtam ki az államilag támogatott féléveket ezért jelentkezem arra az egyetemen és szintén levelezőre. :) A gyedre jár 40 plusz pont.
2011. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyesen vagyok én nappalira szeretnék menni egyéni tanrendre.Így jár valami támogatás?
2011. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ösztöndíjat kaphatsz és persze néhány óra alól felmentést. Én is gondolkoztam a nappalin, de nem tudom megoldani, pedig jobb lett volna.

(Második voltam)

2011. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!