Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik még ez a képzés?...

Létezik még ez a képzés? Gyors és gépíró. Vagy már csak más szakma keretein belül lehet belőle vizsgázni?

Figyelt kérdés
Nagyon hasznos lenne számomra, de mindenhol csak az ügyintáző titkár, illetve irodai asszisztens képzéseket dobja ki a gép. Azokon belül van gépírás, de az 2-300 ezer forint, + olyat kne tanulnom amire nincs is szükségem. Csak gépírás része kéne. :)
2011. szept. 23. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

vannak inygenes gépíró oktató progik

van könyv is

[link]

ha elszánt vagy, és kellően szigorú magadhoz,

ezekből jól megtanulhatsz.

2011. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megnézem, köszönöm. :)
2011. szept. 23. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

közgazdasági szakközépben tanulok, 2007-ben mikor odamentem 9.-be, akkor még vizsgáztattak gépírásból, de azóta már sehol se, csak úgy, ha külön tanfolyamra elmész, ahogy a kérdésben is írtad, ügyintéző titkári és irodai asszisztens képzéseken tanulhatsz ilyeneket, ahol le vizsgázhatsz ezekből és kapsz róla hivatalos papírt, hogy rendelkezel ezzel a tudással

de persze magadtól is megtanulhatsz, nem nehéz, pár hét alatt, meg lehet tanulni a 10 ujjas vakírást, úgyhogy, a klaviatúra összes gombját odanézés nélkül nyomkodhatod, ami utána fontos, a sebesség fokozása

én nagyon szeretem, mert megkönnyebbíti a dolgaimat, info órán ha gépeléses feladat van gyorsabban végzek, mint azok, akik nem tudnak gépírni

2011. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál. Én is emlékszem hogy régebben még láttam ilyen tanfolyami felhívásokat, de manapság már sehol. :(

Igazából próbálgatom tanulni, de nem olyan egyszerű mint hittem. A fősor az úgy nagyjából megy, de a többi. :( És igazán gyors sem vagyok, mert sokszor még gondolkodom is.

2011. szept. 26. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
az nem baj, először gyakorold be a fősort, ha már megy, akkor tanuld hozzá az egyes ujjak gombjait, később, ha már az összes betűt meg számot ismered, akkor kezdj el szöveget másolni könyvekből, újságokból, miután ezt is kellően begyakoroltad, magabiztos leszel, akkor javítsd fel a gyorsaságot
2011. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. :)
2011. szept. 27. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:
sok sikert, drukkolok :)
2011. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!