Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti gimnáziumba szeretné...

Budapesti gimnáziumba szeretnék menni. Eötvösben gondolkodom. Vélemények, tanácsok érdekelnek! (? )

Figyelt kérdés

Anyukám ágán az egész család a budapesti Eötvös József gimibe járt. Így tudom, hogy ott a közösség és a programok tényleg nagyon jók, és az épületbe is beleszerettem.

Csak van egy kis bibi: én inkább magyaros vagyok, az Eötvös pedig reálban erős. Arról pedig nem is beszélve, hogy felvesznek-e.

Hasonló erősségű gimnáziumok érdekelnek, lehetőleg erős humán képzéssel (inkább Budán, de az nem olyan fontos).

Előre is köszönöm az ötleteket, véleményeket! :)

Egy jövőre felvételiző lány.



2013. júl. 7. 22:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a vélemények az Eötvösről,szinte mindenki szuperlatívuszokban beszél róla,már majdnem olyan,mint valami tündérmese. Nekem a suli épülete annyira patinásnak és elitnek tűnt,hogy ameddig nem voltam biztos,hogy jó lett a felvételim,eléggé szívtam a fogam,hogy mit akarok én ott.Szóval én is nagyon szívesen venném,ha valaki mondana egy-két dolgot a suliról.Illetve a szóbeli felvételi milyen volt?Mármint nehézségileg.Ugyanis szerény véleményem szerint már csak azzal ronthatom el.
2014. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia 10es! :) Szerintem nem kérdés, hogy van esélyed bekerülni (akár Fazekasba is)...


Kedves 11es, én is csak jót hallok, de mint minden Gimnázium, ez is csak egy suli: vannak azért szivatós tanárok ott is, de összességében a vélemények szerint biztos nagyon szuper lehet ott.:) Én is parázok a szóbelitől.


Sok sikert mindenkinek! :)

2014. jan. 29. 18:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Bekerültél végül?
2014. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!