Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretném elvégezni mérnökinfo...

Szeretném elvégezni mérnökinformatikus szakot. Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Jelenleg 23 vagyok, eddig már van két OKJ-s szakmám, de szeretnék egy felsőfokú végzettségre is szert tenni. Azt szeretném megtudni, hogy ha mérnökinformatikai szakon szeretnék továbbtanulni azt milyen feltételek mellett és hol érdemes elkezdeni?
2013. júl. 26. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad hogy érettségiztél e?

Ha igen akkor jövő évben februárban tudsz jelentkezni egyetemre/főiskolára. Ha érettségitél akkor matek mindenkinek kötelező volt, kell a matek mellé egy fizika vagy egy informatika érettségi is. Ha nincs akkor valamelyik tárgyból érettségit teszel, arra már az őszi érettségiken is van lehetőséged, de a májusi is megfelelő, még időben van számodra.

Felvételit elektronikusan érdemes beadni.

Figyelmedbe ajánlom a www.felvi.hu oldalt, jelentkezni is ezen az oldalon keresztül tudsz, és minden tudnivaló le van írva itt. hosszasan tanulmányozd, nem egy rápillantok egyszer oldal.

Az alábbi sulikban van mégnökinfo képzés.


Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar

Debreceni Egyetem Informatikai Kar

Dunaújvárosi Főiskola

Gábor Dénes Főiskola

Kecskeméti Főiskola Gépipari és Automatizálási Műszaki Főiskolai Kar

Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar

Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar

Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai Kar

Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar

Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar

Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar

2013. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van érettségim, de sajnos infóból nem tudtam érettségizni (mivel a volt sulimban nem is volt infó, mert tanár sem volt hozzá), matekból viszont újra kell érettségizzek. Köszönöm szépen a segítséget!
2013. júl. 27. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!