Milyen gimnáziumba menjek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és már egy gimnáziumban tanulok de nem szeretem. nem tudom érdemes-e elmenni vagy vmi de Gödöllői vagyok amugy a Török Ignác gimnáziumba járok és tényleg mindenben jó vagyok de imádok nyelvet tanulni és budapesten macerás lenne iskolába járni meg nem tudom hogy csak úgy érdemes lenne-e elmenni és felvételizni. vagy maradjak ott és majd csak érettségi után?

2013. aug. 16. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
mièrt nem szereted?
2013. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

maradj ott, és tanulj meg helyesen írni (és fogalmazni...) ;)

am miért nem szereted?

és igen, macerás lenne naponta Bp.re bejárni, becsüld meg hogy oda járhatsz. később vissza fogod sírni


(egy volt TIG-es)

2013. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én most vagyok törökös és nemtudom miért nem szereted, én imádom oO

na mindegy :D

gondolom 8 évfolyamosba jársz. most vagy 8-os?

Ha igen, akkor felvételizz a kéttannyelvűs osztályba. nekem is egy osztálytársam ezt csinálta ( törökös volt ötödik óta, majd nyolcadikba felvételizett a nyek-es osztályba.)

ennél többet nem tudok segíteni :/

2013. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, mostmár szeretem mert láttam más rosszabb iskolákat meg egyre jobb az osztályomm és igen 8.os vagyok de nem tudom hogy átmenjeke a kéttannyelvűbe:S

te mért javasolnád? lehet hogy jobb lenne az egyetemen de a felsőfokúm ígyis úgyis meglesz mert tanulok angolt csak ha maradnék a német középfok is meglenne de már nem akarok másik iskolát csak osztályt talán de csak talán...

2013. nov. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!