A bionika szakon a BSC-n ennyire nem tanítanak semmi hasznosíthatót, hogy ennyire nélkülözhetetlen az MSC a szakból? Szerintetek mit tanuljak?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos tudnom, mert vacillálok mechatronikai mérnöki, járműmérnöki és az említett bionika között, viszont már elég idős vagyok (22 múltam) és nem akarok 30 évesen is tanulni, valamint a mestert már nem tudnám államilag támogatott formában tanulni, így jó döntést kell most hoznom. Szerintetek mit tanuljak?

2013. nov. 3. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj bolti eladónak!
2013. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
wow, intelligens válasz, büszke lehetsz magadra
2013. nov. 3. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Nincs mit!Puszi!
2013. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy szóval nem köszöntem meg neked semmit IQ-fighter
2013. nov. 3. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez így van!
2013. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen kezdtem a bionikát a Pázmányon, persze már van 2 szakmám, és nekem is fizetős lesz az MsC. Viszont nem bántam meg... nehéz de eddig ez a legjobb egyetem ahová jártam. BsC-n alapokat kapsz, matek, fizika, kémia, sejtbiosz stb... MsC nélkül viszont nem is érdemes elkezdeni. Nyugodtan tanulj 30 éves korodig, nem szégyen az. Más örülne, ha eddig tanulhatna :)


BsC-t ha jól vettem ki a hírekből meg is akarják szüntetni, de minimum, hogy lesz osztatlan MsC nemsokára, ami félévvel rövidebb, és nem kell két diplomával szívni.


Összegezve, erősen kétlem, hogy BsC diplomával valamit is kezdhetnénk, max enzimológiai intézetbe laborsegédnek. Illetve nem tudni, mert a Corvin-negyedes Bionika Infópark ha megépül, biztos lesz sok állás. Persze oda is MsC előny...

2013. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!