Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 2014 őszén kezdem el a...

Ha 2014 őszén kezdem el a PPKE-ITK molekuláris bionika bsc szakot akkor lehetséges lesz számomra hogy 5 év alatt elvégezzem a mestert, valami becsatlakozással majd?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

...de ha megtudok valamit, és nem felejtem el, akkor leírom ide, állíts be egy email figyelmeztetőt.


Nekem is létkérdés, mert nincs már annyi állami félévem, és nagyon nem mindegy az a 325 ezer magyarisztáni pezo ;)

2014. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
de itt előbb azt írták h az infobionikát mesteren 1,5 alatt is le lehet tudni ha utolsó félévben bsc-n felveszel onnan tárgyakat
2014. febr. 9. 16:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet, de pl én most egyik IB-s tárgyat sem tudtam felvenni, mert ritka rossz időpontban vannak. Nembeszélve, hogy azonnal elfogytak a helyek (jó ez az én hibám, mert nem gondoltama szab vál tárgyakra) Az meg más kérdés, hogy szerintem ez a félév így is rendesen szívás. 40+ kredithez igen keményen kell tolni az egyetemet. Már alapvetően mindenből elérni a kettest, az is elég stresszes, ha még többet is vállalsz mint amit kellene... Na de majd meglátod, ha ott leszel :) Ráérsz ezen még gondolkozni, a legkisebb problémád az lesz, hogy mi lesz MsC-n ;)
2014. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy teljesen lehetetlen előre jósolni 5 évre, mert évente erősen változnak a tantervek, IB-n is rengeteg új tárgy megjelent, egyeseket összevontak stb. Szóval, hogy 5 év múlva milyen tanterv lesz, milyen tárgy előkövetelményekkel, és lesz-e esélyed elvégezni, az kb tenyérjóslás szintjén megy. Alapvetően az MsC 2 éves, az, hogy sikerül elvégezni 1.5 év alatt, az nem biztos, hogy akkorra is úgy lesz. Keresztfélév nagyon ritkán van tárgyakból, mert kis kar. Ezért nagyon ki kell sakkozni a dolgokat.
2014. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Értem ezt úgy, hogyha idén mondjuk felvennék 40+ kreditet, és emiatt túlterhelném magamat, elbuknék egy fontos tárgyat, mert még a legjobbakkal is megeshet 2 vizsgalehetőség, és sok nehéz vizsga esetén... akkor meg besz*psz egy 1 éves csúszást, mert a keresztfélév hiánya és az erős előfeltételek miatt a csúszást itt évben mérik.
2014. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ írtam privátba
2014. febr. 10. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!