Merre tovább, segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan le kell adni a jelentkezést,és én meg totál kétségbe esés határán vagyok.Érettségi óta eltelt lassan 3 év eközben elvégeztem egy okj-s képzést.(mert az megtetszett és gondoltam közben majd "rám visít az élet hogy merre tovább). De azóta se tudom hogyan tovább és merre.

Szeretek az emberekkel foglalkozni,segédkezni nekik de az ápoló kiesik mert szagokat nem bírom.Dietetikuson is gondolkoztam arról azonban sok jót nem hallottam. Nem tudom hova tovább. Ötletek?

23/L



2017. jan. 20. 13:39
 1/7 anonim válasza:
Turizmus?
2017. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az ami érdekel? Az önmagában nem sok információ, hogy szeretnél emberekkel foglalkozni, segíteni nekik.


Hiszen emberekkel foglalkoznak/nekik segítenek az orvosok, a pszichológusok, a tanárok és a jogászok is mégis mind teljesen más.

2017. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy most többet is meg tudsz jelölni ha mondjuk érdekel a dietetikus jelöld meg azt, aztán sorrendet módosítani ráérsz később is
2017. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Turizmus annyira nem köt le sajnos,hát gondoltam egészség ügyön belül maradnék de sok mindent olvastam nem tudom mi az ami igazán megérné. Emelt szintű érettségim nincs így korlátozódik pár dolog.
2017. jan. 20. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg gyógytornász?
2017. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pécsett tavaly 360 volt a ponthatár épp azt nézem

Az még emelt nélkül is működhet

2017. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát első sorban levelezőn végezném a szakot. gyógytornászról lebeszéltek,mindenkitől rosszat kaptam és láttam le mondtam róla nem is vonz igazán. meg ha nem is egészség ügyben nem tudom mi a másik ami megérné ami úgy jó.
2017. jan. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!