Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Budapesti Ady Endre Gimnáziu...

A Budapesti Ady Endre Gimnázium érdekelne. Esélyeim, infok a az iskoláról?

Figyelt kérdés
Kb 4.00átlaggal megyek és sajnos a központit eléggé elcsesztem...kb 50pont lett. Nagyon szeretnék bekerülni, esélyeim igy? Tanács? Elöre is köszi.

2017. jan. 22. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik tagozat?

Humán?

2017. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, az angol-német/francia tagozat.
2017. jan. 23. 06:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen
2017. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lesz esélyed, sokan kevesebb központival kerülnek be, ugyanennyis átlaggal
2017. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Melyik suliból mész? (pl.: ha Hegedüsből akkor lazán elvileg jó kapcsolatot tart a két iskola)

amúgy ezek a tavalyi ponthatárok az Adyba:

biosz: 117

általános: 134.

Sajnos az angolt nem tudom, de az is biztosan e körül mozog...

szerintem simán bekerülsz :)

2017. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Gyakran utazom reggel együtt egy busszal (120-as busz) az Ady Endre gimi diákjaival.

Beszélgetnek, eléggé hangosan, ezért mindent hallanak az utasok.

Nekem például az volt érdekes, amikor elmondták, hogy ki milyen jegyet kapott valamelyik dolgozatból.

Matekból pl. szinte mindenki azt mondta, hogy kettest kapott, és ennek nagyon örültek. Egy fiú hármast kapott, ő volt a király!

Bioszból átlagosan hármast kaptak, irodalomból 3-4 volt az átlagos jegy.

Ja, és valamennyi gyerek nem írta meg a leckét, elkérték egymástól, hogy a gimiben átmásolják.

Ami viszont bosszantó volt, hogy az összes ülőhelyet elfoglalták, és soha senki nem kelt föl, és nem adta át az ülőhelyet idős embernek, a kisgyermekesnek sem, és terhes nőknek sem!

Egyszer tömeg volt ezen a buszon, és egy cigány asszony állt úgy, hogy az egyik kezével kapaszkodott, a másikban pedig tartotta a kb. 8-10 hónapos kisbabát. A baba folyton csúszott lefelé, mert egy kézben nyilván nagyon nehéz tartani. Nekem úgy tűnt, hogy előbb-utóbb vagy kiejti a babát, vagy egy kanyarnál elesik.

Mellette egy diáklány ült, csinos, kisminkelve, szép ruhában. Látszott, hogy lenézi a cigány asszonyt, és eszébe nem jutott átadni az ülőhelyet.

Az egyik megállónál a cigány asszony a babával leszállt, de előtte jól arcon köpte ezt a lányt!

Nem tudom, hogy lehetett annyi nyála, de a lánynak az egész arcát beborította, és olyan szaga is volt, amilyent az állatkertben éreztem, amikor a teve leköpte az egyik látogatót.

Szóval, a lány megkapta a magáét. Felháborodva hisztizett, az idős emberek viszont helyeselték a cigány asszony bosszúját, és leszidták a lányt.

Szóval, ilyenek az Ady Endre gimi diákjai, önzők, hiányzik belőlük az alapkultúra és a jó modor.

2017. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!