Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg olyan...

Szerintetek ez tényleg olyan felháborító? A 15 éves kiscsávó megmutatja a farkát a kiscsajnak?

Figyelt kérdés

Tegnapi híradóban volt, hogy egy liftben a 15 éves csávóka megmutatta a farkát a vele egykorú csajszinak, az meg "jaj anyám most mi lesz" otthon elmesélte ezt a rémséget:)


Szerintetek melyikük az idiótább? Na csak mert akkor elég sok embert be lehetne zárni, hiszen ott vannak a nudistrandok, ahol elég sok hasonló, sőt még kisebb srác mutogatja a farkát a lányoknak pl.


Nem álprűdség ez egy kicsit?


Őszintén szólva én jót nevettem volna és annyi, ti mit tennétek ? Rendjén van az, hogy ezért a baromságért a 15 éves srác esetleg börtönbüntetést kap? Nekem meredek ...


2010. szept. 16. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
98%
Csak gondolj bele, hogy mit éreznél, ha lányod sírva jönne haza, mert egy kis retek mutogatta neki a pélóját...
2010. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
25%
Ez olyan mintha lecsuknának valakit azért mert szexelt.
2010. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 A kérdező kommentje:

14:13

de mi az istentől sírna ??

éppen erről az álprűdségről beszélek.

hát nem látott még farkat?

és akkor anudistrandolókat is mind lecsukják ? csak mert úgy igazságos! ez most nem oké, hogy ezt az egy poénkodó srácot lecsukják, aztán sok más meg marad szabadon!!


könyörgöm, magyarázd már el nekem, mitől sírt az a lány ?? :(( nem értem ......

2010. szept. 16. 14:17
 4/106 anonim ***** válasza:
91%

14:14 ez elég hülye hasonlat volt.


És mit szóltál volna ahhoz, ha a kislány mutogatja a nuniját

a srácnak? Jaj, az már felháborított volna, ugye:)

2010. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
98%

A nudista strandok zárt helyen vannak.

Ez meg liftnél volt, közterületen, ne kelljen má agyba-főbe fszt, pint látni.

2010. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 A kérdező kommentje:
14:14 nem tök igaza volt sztem olyan értelemben, hogy mi a frászt ártott ezzel az a szerencsétlen srác ?
2010. szept. 16. 14:19
 7/106 anonim ***** válasza:
96%

"hát nem látott még farkat?"


Bocs, kérdező, de 15 éves lányok egy része még nem látott, és nem is akar idegen farkat látni.

Kicsit gondolkozz már mielőtt hülyeségeket írsz!

2010. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
98%
Ja de persze, rohadjon meg a lány, ő tehet róla, mi?
2010. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 orsybaba88 ***** válasza:
98%

lehet, h a csajszi életében nem látott még ilyet!!! és megijedt és azért sírt!! de az is lehet, h nem is így történt a dolog, mondjuk a csávó erőszakoskodni akart vele, és azért sírt... azt mi nem tudhatjuk, h mi az igazság.

egyébként más a nudista strandon meztelenkedni, és más nyilvános közterületen, ezeket hívják SZATÍÍÍRnak. Ezt valóban törvény bünteti, és am is elég ízléstelen dolog...

2010. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen velem is tortent, csak en kb 6 eves voltam akkor. Jatszottunk az ovis csoporttarsammal, aztan egyszer csak kozolte, hogy o most megmutatja a kukijat. Mondtam neki, hogy nem erdekel, de azert csak elovette. En meg elfordultam, meglattam, hogy ures a merleghinta es elkezdtem szaladni, hogy "Gyere hintazzunk inkabb!" O meg: "Huu, kiraly!" es mentunk hintazni.:DDDD

Az a kis k*rva meg egy idiota. Szerintem inkabb azert mondta el otthon, mert annyira orult neki, hogy mit latott, hogy nem birta magaban tartani. Hulye kis prud szuka.

2010. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!