Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, ha egy 16 éves lánynak 35 éves pasija van?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam nemrég. Azt hittem lehidalok, ez komolyan mondom már több mint felháborító.

2 gyermekes anyuka létemre, nem tudom elképzelni hogy a fiatal lány szülei nem szólnak ezért semmit!

Ha az én lányom csinálna ilyet, hát biztos szívrohamot kapnék, na jó ez még odébb van ő még csak 13 éves.


Ti mit gondoltok erről? Nem igaz, hogy tetszhet egy tini egy érett férfinak? Undorító!


2011. júl. 18. 00:49
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
82%

Én 17 éves vagyok, és sohasem tudnék kikezdeni ilyen "öregekkel". Hiába udvarolnak. Mennyire gusztustalan, mikor a "vénkappanyok" udvarolgatnak a tinédzser lányoknak! Sajnos manapság egyre több van belőlük.

Még ami azt illeti, szerintem az nevelésfüggő is, hogy ki hány évesekkel jön össze. Mivel egy rendes szülő nem engedné a 16 éves lányát 36 évessel járni..Sőt még 26-al sem .

2011. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Nem tudom, hogy neveled a lányod, de lehet hogy vannak olyan dolgok amikről te nem tudsz. Nem megijeszteni akarlak, de ha körülnézel akkor te is láthatod, hogy a mai 13-14 évesek "érettebbek", mint régebben. Szóval ne lepődj meg semmin. Amúgy valóban felháborító, mert azért 19év korkülönbség kicsit sok még nekem is, pedig a párom 9évvel idősebb mint én, csak ugye nálunk az a különbség, hogy már elmúltam 18 és ilyenkor már a saját tetteimért vállalom a felelősséget, nem anyának kell értem felelnie. Ennyi csak a különbség, hogy 16 éves-e valaki vagy 18 felett van.

2011. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
51%

A 16 éves tinit még megértem hogy belebolondul egy férfias 35 éves férfiba. Azért lássuk be a 16 éves fiúknál egy 35 éves férfi sokkal férfiasabb. A fiúk sokkal később érnek mint a lányok,ezért a lányok idősebb pasikkal akarnak lenni,mert általában a fiatal fiúk még eléggé gyerekesek (tisztelet a kivételnek). Emellett lehet hogy a lánynak rossz a kapcsolata az apukájával és idősebb férfiakkal akarja pótolni azt amit az apukájától sosem kapott meg,tehát apakomplexusa van.

Viszont a 35 éves férfit én sem értem. Nem értem mi tetszhet neki egy 16 éves kislányban,ha csak nem pedofil. Valószínűleg csak szexuálisan kihasználja,ha nem akkor meg élvezi hogy irányíthatja azt a szerencsétlen lány. Más elképzelésem nincs.

A szülők helyében nem engedném hogy ilyen kapcsolata legyen a lánynak mivel ezt később biztos hogy meg fogja bánni. Ha a lány még nem elég érett hogy tisztán lássa ezt a helyzetet akkor sajnos a szülőknek kell helyre rakni a dolgokat. El kellene tiltani a 35 éves férfitól...

2011. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
76%
Biztos úgy van vele, hogy friss husi. de amúgy nagyon undi, az apja lehetne.
2011. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%

Nem tom, de Én is dugnám azt a 16 éves csajt amelyik összeáll egy 30 évessel.


De szerintem nincs pasi aki nem ezt tenné.

2011. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
61%

ma 00:58


Összefoglaljam mit tetszhet?



Fénylő selymes haj.

Ráncmentes feszes hibátlan SZŐRTELEN bőr.

Gyönyörű kerek és feszes formák.

Kecsesség. Bájos zavar.

Szexuális túlfűtöttség

Őszinte elpirulások.


29/F

2011. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
A "mi"városunk sajnos tele van ilyen kapcsolattal,rengeteget ismerek..Egyébként a legtöbb ilyen kapcsolatban a férfiak bizony igen jól menő "vállalkozók",elvált feleségekkel,gyerekekkel.Először persze a szülők ellenzik a kapcsolatot,majd szépen-lassan belenyugszanak.Ja,és nem igazán 16-17 évesnek néznek ki a lányok,hanem legalább egy tízessel idősebbnek.Hatalmas mellekkel,csokibarnán,tűsarkúban..Akit most ismerek legnagyobb korkülönbséggel,a férfi 47,a lány 16 éves gimis.Már 1 éve együtt él a pasival,mindenki tud róla,vissza is vitették már a szülei,de mindig megszökik,meg egyéb dolgokat követ el..
2011. júl. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
55%

Mellesleg meg azok a pasik vágynak leginkább ilyen fiatalabb lányokra, akik gyerekkorukba nem kaphatták meg őket, vagy azért mert nem ők voltak brad pitt vagy kevin a backstreet boys ból, vagy azért mert egyszerűen a faluba nem voltak ilyen vagy ilyesmire kapható csajszik.


A mostani 30 as - 40 es korosztály gyerekkorában azért még nem volt az ilyen szintű szabadelvűség, max pesten ment a hippi korszak is, és azt se tudták mi az a tangabugyi.


Emlékszem minket is tudatosan megzavart apám amikor a szomszéd csaj 13 évesen mutogatta a punciját, én meg 14 voltam. Az újabb tapasztalat szerzésig 5 évet vártam a következő alkalomra.


Örökké utáltam ezért.


Jobb későn mint soha :) Hajrá 30 asok ;)

2011. júl. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

Szóval összefoglalva szerintem azt kellene felfognia a társadalomnak, hogy a szexuális érés is a szocializálódás egy lépcsőfoka.


Ki előbb éri el, ki utóbb.


De gátolni nem kéne, mivel az a személyiség megnyomorítása.


Aki akarja, csinálja.

Aki nem akarja, az úgysem fogja csinálni.

2011. júl. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
25%

Semmivel nem érnek előbb a lányok, mint régen.

A különbség az, hogy most szabad űzniük az ipart, akkoriban meg nem lehetett.


Egyébként én is elszörnyedek az ilyenek hallatán. Megértem, hogy a kislány miért bolondul bele, és azt is, hogy a fószer miért akarja kihasználni. Azt az egyet nem értem meg, ha valaki ennyi idősen komoly szellemi partnerként tud tekinteni egy feleannyi idős kislányra, mert ilyenek is vannak! Szerintem azoknak valami nagyon súlyos visszamaradottsági problémájuk van, ha csak egy gyerekkel szemben képesek férfinak érezni magukat, megértetni magukat.

Valaki írta, hogy sok 30-40-es, rossz esetben még idősebb azért próbálkozik ezekkel a kislányokkal, mert amikor ők voltak ilyen idősek, nem kaphatták meg őket. Ez is teljesen igaz.

Mindezek ellenére szerintem elfogadhatatlan dolog, és mindig csak sajnálni tudom az ilyen lányokat, hogy nem látják a valóságot. Azt viszont soha nem fogom megérteni, hogy az adott 16 éves lányzó apja mért nem fogja magát és kever le 2 akkorát a 36 éves "udvarlónak", hogy többet a háza környékére se jön. Ennyire nem törődnek egyes szülők a saját gyerekükkel? Szomorú.

2011. júl. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!