Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Múltkor láttam egy lányt,...

Múltkor láttam egy lányt, akinek szakálla és bajsza volt. Hogy lehet valaki ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Kb 18 éves volt a lány, nem volt túl szép, túlsúlyos is volt, de az arca az nagyon szörnyű volt, mert szakálla volt és bajsza! És teljesen komolyan mondom, nem csak ilyen pár szál, hanem majdnem olyan sok, mint egy férfinak.

Néhány helyen le volt borotválva, de az is már félig kinőtt, több helyen meg több cm-es szakálla, bajsza volt.

És tényleg, rossz volt ránézni, nagyon csúnya volt szegény. Gondolom nem tehet róla, hogy lány létére szakállas, de akkor már tehetne ellene valamit, gyantázhatná meg borotválhatná.

Amúgy a haja is zsíros volt és korpás.


2010. szept. 30. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
19:54: en is jarok kozmetikushoz, de oda sem tud elmenni az ember minden heten, ugyanis miutan nekem legyantazza, 2 nap mulva mar megint ott a szor ugyanugy. Szoval itthon folyamatosan szednem kell es van, amikor mar sirok tole. El tudom kepzelni, hogy ennel a lanynal betelt a pohar. Igen, gusztustalan, igenytelen, de basszus, olyan sz.r elete lehet. Senkitol sem kap semmi batoritast, egy jo szot,persze, hogy akkor elhagyja magat.
2010. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele: lehet, hogy gén - hibásan született és a szülők úgy döntöttek, hogy inkább lány legyen, mint fiú. Szerencsétlen nem tehet róla. Arról már igen, hogy ápolt legyen, abban igazad van.
2010. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%
Már megbocsáss, de mi az, hogy a szülők döntenek arról, hogy lány vagy fiú legyen?
2010. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

:D az utolsó előtti válaszoló túlsok doktor house-t néz!!!


Abban volt , egy rész amiben beszéltek erről a "génről".


Aztán , hogy ez a valóságban is ígyvan -e vagy nem azt nem tudom . :D


Na , de visszatérve ide, persze a genetikai dolgokról nem tehetünk , arról , hogy csúnya vagy sem ... stb. DE!


most érted ,ha ilyen kövér, meg korpás a haja, meg bajusza is van ... és ráadásul lány is , ez ellen azért tehetne ... ez már kb igénytelenség.

2010. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

21.28

Születéskor (génhiba miatt) kifejlődik mind a női, mind a férfi nemi szerve, ilyenkor a szülőket meg szokták kérdezni, hogy a műtéti beavatkozás után mi legyen a gyermekkel, melyik maradjon.

Lehet, hogy ilyenről nem hallottál, kérdezz meg idősebb embereket.

2010. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen tehet a korpásodásról, hajzsírosodásról, kövérségről, a férfias szőrzetről meg végképp nem!

A rendellenes hormonháztartásból következik mind. A saját példámból tudom. Az okot, ami felborította a hormonegyensúlyom azt most nem részletezem, de azután hajmosás után, fésülködéskor ugyanúgy hullt a korpa a hajamból, nem tudtam vele mit csinálni, a hajam a nap végére olyan zsíros volt, mintha meg sem mostam volna aznap. Száraz volt a bőröm, és hámlott, a hajam is hullott. Olyan mély depresszióval küzdöttem akkoriban, hogy még felkelni sem volt kedvem az ágyból, nem, hogy a külsőmmel foglalkozzak.

Nézz előbb magadba, mielőtt ítélkezni kezdesz, és koncentrálj a saját hibáid kijavítására, ha nem találsz magadban, akkor köszönd meg a sorsnak, hogy kegyes volt veled és ne tedd szóvá, ha másban találsz, mert veled is megeshet, hogy olyanná válsz, mint ő, (bár nagyon kicsi az esélye, de nem 0). Neked sem esne jól, ha megbámulnának, vagy kibeszélnének.

2010. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
22:34: ne haragudj, de ez hulyeseg. Persze, hogy van olyan, amirol irsz, de nagyon ritka eset. Nem azert no neki szore olyan erosre, mert fiu es lany volt egyben, hanem, mert a hormonszintje nem normalis. Nekem is az a problemam, hogy 3-szor annyi tesztoszteronom van, mint egy noben a normal ertek, ezert no ki a bajszom, szakallam es az okat nem lehet tudni. Persze, nem hagyom megnoni meg nekem megsem olyan, mint egy ferfie, de igy is nagyon zavaro es ha nem lenne,aki szeressen, bizony komoly depresszioban elnek, ez biztos!
2010. okt. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!