Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakoizók!!Most komolyan? Ha...

Gyakoizók!!Most komolyan? Ha van egy troll érdés 100an ugrotok válaszolni, ha van egy normális akkor meg nem válaszol senki?

Figyelt kérdés
Ki vagyok teljesen bukva ezen. Feltettem egy normális kérdést 0 válasz. Valaki feltesz egy troll kérdést, hogy a fia meleg mit tegyen stb, azt látom hogy van rá 90 válasz... ezért raknak fel ide troll kérdéseket mert ilyen a közösség itt. Nem kéne változtatni ezen?

2023. febr. 1. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Ne legyenek troll kérdések!
Szeretem a troll kérdéseket legyenek!
21 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Normalis kerdes egy valasz se erkezik. Errol beszeltem.
2023. febr. 1. 12:45
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
Kérdesedre valaszt ne embertől várd, hanem ISTENTŐL!!!
2023. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha azt írnám ki meleg e Isten arra jönne 80 válasz. Nem igazaságos. A troll kérdéseketszeretik az emberek de a moderátorok azokat törlik, tehát a gyk csapatát nem éerdekli hogy a nép mit szeret mit akar. Hol itt a demokrácia???
2023. febr. 1. 12:52
 4/24 anonim ***** válasza:
4%
Ne merészeld ISTEN nevét mégegyszer egy mondatba tenni ezzel a undoritó, abnormalitással, különben a pokol tüzén kárhozol el!!!!!!!!!!!!
2023. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
4%
De létezik, én láttam!!! És mivel te nem láttad, semmi jogod bármit is mondani ISTENNEL kapcsolatban!!!!!!!!!
2023. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is láttam,reggel a tükörbe!!!
2023. febr. 1. 13:15
 7/24 anonim ***** válasza:
2%

SZENT PÉTER elött majd megpróbálhatod megmagyarázni ISTENTELEN életedet!!!!!!!!!!!


Ha nem sikerül, akkor örökkétartó szenvedés lesz a jussod!!!!!!!!!!!!!

2023. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

„Panem et circenses”, azaz „Kenyeret és cirkuszt a népnek”, Néró római császár mondata örökké igazság lesz.


Állj át a másik oldalra, azokhoz, akik kenyeret és cirkuszt adnak a népnek. Máskülönben bele fogsz őrülni az emberek gyarlóságába és hülyeségiebe.

2023. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nemértem. :(
2023. febr. 1. 14:07
 10/24 anonim ***** válasza:

„Kenyeret és cirkuszt a népnek” azt jelenti, hogyha az emberek nem éheznek, és mellé show műsort kapnak, amint csámcsoghatnak, akkor nem érdekli őket a politika, a hatalom. Ez azt jelenti, hogy az emberek annyira gyarló lények, hogy ilyen alacsony szükségleteik vannak. Nem gondolkodnak.


Kapcsolódás: felteszel nekik egy normális kérdést, de ők a troll kérdésekkel törődnek, mert nekik csak a cirkusz kell.

2023. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!