Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a Facebookon ez a 2 végpont...

Mi a Facebookon ez a 2 végpont közötti titkosítás már második napja?

Figyelt kérdés
El olvastam róla, amit írtak, de még mindig nem teljesen tiszta számomra.

jan. 19. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem először a telefonon jelzett a messengernél. Megadtam egy kódot. Aztán PC-n is meg kellett adnom. Így a régiek szerint megy újra minden.

Ha telefont cserélnék, ott is ugyanazt a kódot kell majd megadnom.

jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt a kódot a másik fél is tudja? Mármint akivel a beszélgetés folyik? Ezt a kódot milyen gyakran kell megadni?
jan. 19. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd ez azt jelenti, hogy eddig clear text ben mentek az adatok vmi socketen pl websocket most meg pl AES aszinkron titkositáson keresztül mennek az üzenetek.


a kódot ne add meg senkinek ugyan is abból generálódik a te titkos kulcsod amivel vissza lehet fejteni az üzeneteket.


beállítás függő de rend szerint új eszközön be kéri.

jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló

Mit értesz az alatt, hogy ne erőltessem? Ezt kikapcsolni nem lehet? Én lehet véletlenül bekapcsoltam valamit, azért van ez? Ezt ki szeretném kapcsolni, mert nem tudom mi ez, és én nem szeretnék semmit sem titkosítani.

jan. 20. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a kód csak a tied. Semmi köze másnak hozzá.

Hogy te mit nem akarsz, az egy dolog. Face bevezette, lassan mindenkihez eljut. Azért jegyezd meg a megadott kódodat, mert telefon váltásnál szükséged lesz rá, hogy hozzáférj a messengeredhez.

jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!