Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok miért nagyképűsködn...

A cigányok miért nagyképűsködnek? Miért hiszik azt, hogy ők a megváltók? Miért viselkednek így ahhogy?

Figyelt kérdés
Önvédelemre engedélyezett a paprikaspray?
márc. 31. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ennyi eszük van.

Engedelyezett

márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert primitiv belterjes ostoba megszokta hogy nincs lerúgva a búrája ezzel érvényesül .Legyen az bármilyen náció . Kés is engedélyezett gázpisztoly is ,legyen nálad spray is. Az ismerőseidnel is mert kutya ellen a legjobb , inkább lefujjátok mint szétrágjon . De hamarosan irkálni kezdenek jogszabályt bemásoló károgó kockaagyak milyen koreografia elfogadott miket mire büntetnek, milyen zagyvaságot hallott olvasott rendőr haverjától stb .
márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gypsi olyan mint a macska eszik - szaporodik.
márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

#1 vagyok.

Én is pisztollyal járok meg sprayel. Amikor kiváltottam az engedélyt direkt megkérdeztem a rendőrt hogy miért veszik elő az embert ha védekezik és azt mondta hogy 2 dolognak kell teljesülnie ahhoz hogy ne vegyenek elő:

- Jogtalan támadás

- jogos védelem



Tehát ha random beléd állnak már használhatod. Lösz/fujsz és rohansz. A rendőrség tudni fogja hogy nem az volt hogy magadtól oda mentél mint dolgozó adófizető és egyszercsak lefujtal egy többszörösen büntetett cigányt. Nyugodtan legyen nálad hülyeség hogy nem használhatod meg hogy "csak felidegesíti a támadót"..

márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4es és volt már esemény ahol redőri intézkedés is volt ?
márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én magam sosem használtam. Szerencsére. Csak elővigyázatosságból vannak nálam
márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa népség. Vannak köztük, akik képesek visszafogni a vérüket.

a miértre sajnos nem tudom a választ. Ez szerintem ösztönös.

ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!