Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lakik innen valaki Kelet...

Lakik innen valaki Kelet Magyarországon? Írna pár sort róla?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan állapotok vannak mint Ukrajnában?
2011. máj. 5. 19:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
55%

Ne írjatok olyanokat hogy nincs áram meg ilyenek mert vannak olyan balgák akik elhiszik!Ha nem élnék itt, én elhinném nektek!:)

(Debrecen)

2011. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
14%

Rosszabb a munkalehetőség, az biztos. A munkahelyemen sok-sok ember érkezik Kelet-Magyarországról.

Párom is onnan származik, bár ők már lassan 10 éve itt élnek.

Az ottani állapotokat nem tudom megmondani, de az emberek mások, mint mi, nyugaton. (én az osztrák határszélen élek) Ápolatlanabbak (azt, hogy mire való a fülpuculó, nem tudják), az értékrendjük is más, páromon, a szülein is látni és azon, ahogy egymáshoz viszonyulnak. Alapjában véve a pénzzel sem tudnak bánni, ezt több ismerősnél megfigyeltem. Kevés jutott nekik, de amint jön pénz (fizetés), el van herdálva, aztán jaj, de rossz az élet...

Kevésbé figyelnek az embertársaikra, bántóak és észre sem veszik. Ezt szűrtem le pár tucat emberből, akiket ismerek keletről.

2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
62%
Nincs közvilágítás, aszfaltozott utak is csak alig vannak. Autókat főleg csak a tévében látni. :S Nálunk még a lovaskocsi az elterjedt. :/
2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, mire való a puculó.
2011. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
58%
Így van, egész más faj lakik a keleti részen. Állatok módjára élnek, még a kannibalizmustól se riadnak vissza. :(
2011. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
Jaj istenem azért már kannibalizmus csak nincs ott.
2011. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
53%
Pedig mondom. Ha arra kell menned, kocsiból ki ne szállj, tankolni se állj meg. Piros lámpa? Ott állnak lesben a vadak. Gázról le se vedd a lábad. :(
2011. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Jaja itt lovaskocsival járunk a jurták között. Netet onnan szereztem, hogy amikor legutóbb kalandoztunk nyugatra, egy laptop volt a hadizsákmány a keresztényektől.
2011. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

És lovaskocsival kalandoztok?

Váóh, ti aztán már modernizálódtok! Mi még szamárháton ügetünk. :S

2011. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Kemények vagytok basztikám!!! Csak azért kérdeztem meg, mert én még nem voltak, és akik igen, azok ezt mesélték..
2011. máj. 5. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!