Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lakik innen valaki Kelet...

Lakik innen valaki Kelet Magyarországon? Írna pár sort róla?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan állapotok vannak mint Ukrajnában?
2011. máj. 5. 19:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nézz szét nálunk: [link]
2011. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Én borsodi részről való vagyok,de most Zalaegerszegen lakok pár éve. De ahány embert ismerek zalában,tuti hogy mind belehalna 1 héten belül a keleti blokkba.
2011. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
:-DD
2011. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek aszfaltozott utak, szamárháton járunk egyetemre. A számológépeinket elkobozták, hogy ne differenciálódjon a hallgatóság. Abakuszt használunk és logarlécet. A tehénfejés nálunk kreditet ér.Gépelemek gyakorlaton cséplőgépet tervezünk, mert erre van piac. Mi még lyukszalagon programozunk!

Sorsod Borsod.

2011. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Akkorákat röhögök a hülyék hozzászólásain,hogy tanyasiak vagyunk meg,hogy nincs aszfaltozott út.xD Itt a környékünk nagyon ritka a cigány.:) A környékünkhöz képest Zalaegerszeg cigánytanya..Uncsitesóméknál(kb 6 éve még itt lakott) voltam nyáron és mutatott pár érdekes dolgot.Meg mentünk moziba és úgy nézett ránk néhány ilyen "elmebeteg",hogy majdnem ott sz@rtuk magunkat össze.Meg aki Miskolcot említette,annak azt mondom,hogy ne Miskolcra menjetek.xD Mert ott,meg Ózdon van a legtöbb C vitamin túltengésű élőlény a keleti régióban.
2011. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én is borsodi vagyok. Hát nem lenne túl sok gond, ha nem lenne túl sok cigány:) De néha jó is, mert a sok hülye biztosítja a szórakozást.
2011. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!