Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lakik innen valaki Kelet...

Lakik innen valaki Kelet Magyarországon? Írna pár sort róla?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan állapotok vannak mint Ukrajnában?
2011. máj. 5. 19:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, úgy írjátok le a Kelet-Magyarországi régiót, mintha visszamennénk 100-150 évet. Szabolcsi vagyok, éltem Somogyban is. Persze, vannak különbségek, de nem annyira, hogy az már annyira nagy lenne...

Igen, más a munkalehetőség nyugatabbra, de nem vagyunk elmaradottak! Nagyon keményen kell mindenért megküzdenünk, de megtesszük! Igenis figyelünk egymásra, meghallgatjuk a másikat és tudjuk, mire kell használni a fültisztítót. Bár nem minden kis utca aszfaltos, és ami igen, az is hagy kívánni valót maga után; de azért nem a sztyeppén közlekedünk. Nálunk terem a legfinomabb alma, nálunk van a legjobb pálinka, és igenis jó szabolcsinak lenni!


Kelet-Magyarország, én így szeretlek!

2011. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Én is nyugaton élek és fura volt nekem Miskolc, meg délkelet is. Kicsit mások az emberek, vagy nem tudom. Miskolc 'bevásárlóutcáin' sétáltunk, szombat délután üres volt. Az épületek omladoznak. Megszólítottam egy nőt (buszok felől érdeklődtem), az rögtön úgy nézett rám, mint egy gyilkosra és magához húzta a csomagját. Mindenhol cigányok. Mentem a boltba, visszafordultam, mert azt hittem zárva van. Erre ismerősöm kiröhögött. Kiderült, hogy az az alapállapota, hogy az egész le van rácsozva. Nekem ezek furák voltak.
2011. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

szívemből szóltál utolsó!!!

remélem a sok "okos" nem elolvassa mait írtál és nem fogja elhinni azt a sok zagyvaságot, amit t többi írt!+!!

2011. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

És ők még nem is tudnak semmit....


Laptopos, a fejét elhoztad? Az azé nagy trófea a mai világba. Szalkán gyűjtőtől kapsz érte 2 kanna ukrán gázolajat.

2011. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
utolsó alatt 19:51re gondoltam...
2011. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Laptopos, a fejét elhoztad? Az azé nagy trófea a mai világba. Szalkán gyűjtőtől kapsz érte 2 kanna ukrán gázolajat."


Köszi a tippet, de ezt most nem adom el, itt keleten haladunk a korral, kell az internet, azon fogjuk megválasztani nyáron az új nagykánt!

2011. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
48%

Nos, én Kelet-Magyarországon lakom. Tanyasi vagyok. A tanyán kívüli világról (létezik egyáltalán az????) nincs semmi infóm. Lehet, csak én létezem itt. Embert születésem óta egyet láttam csak, aki megszült. De ő is elment innen (ezek szerint van világ a tanyán túl is).

Információt csak a tanyai életemről tudok adni:

-levegővel táplálkozom

-ha vizet akarok inni, megszomjazásom előtt hosszú idővel elkezdem a kutat ásni.

-legjobb barátom gy postagalamb. Vele küldtem el ezt az üzenetet is. :)

2011. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Látom páran személyes sértésnek vették a kérdésem..
2011. máj. 5. 20:17
 29/36 anonim ***** válasza:
Dehogy vettük! Csak ok egy kis szórakozásra. :-)
2011. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Bár nem sokszor jártam másfelé, de az ország többi része más (szebb és jobb) világnak tűnt nekem. Aztán lehet, hogy ha ott laknék, nem így gondolnám.
2011. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!