Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen könyveket lehet beadni...

Milyen könyveket lehet beadni antikváriumba? Miket vesznek be? és körülbelül mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem éri meg ! Nagyon jó és értékes könyveket vesznek be irreálisan alacsony áron. Azt mondják nekik is meg kell élni és manapság nem olvasnak az emberek. Régi antik könyveket vesznek be olcsón :S
2011. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát nézd, ha neked felesleges egy könyv akkor minek tartani ugye vidd be.

Én is bevittem vagy 10 könyvet, aztán elhoztam helyette 2 olyan ami érdekelt.

Ennyit megért.


Volt olyan is, hogy a "veszíts el egy könyvet" akció keretében szabadultam meg egy könyvtől más javára.


Én úgy tartom vétek tartani azért egy könyvet hogy az csak a polcon porosodjon, ha más szívesen olvassa, szóval már csak ezért megéri bevinni.


Amúgy főleg népszerű írók könyvét keresik illetve az aktualitását nem vesztett (annyira) szakkönyveket.

2011. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ja igen és hozzátéve az előzőhöz, csak pénzkeresésre nem éri meg valóban, akkor inkább megéri a vaterán eladni ha keresett a könyv.
2011. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem ! Az előző válaszoló rosszat írt és hülyeséget is. Nehogy bevigyél bármit egy antikváriumba. Ugyanis hozhatod vissza, mert a legtöbb könyvre nincsen szükségük, az nem úgy megy, hogy bármit kapok értük. Vihetsz egy halom könyvet és lehet 1 sem kell majd nekik. katalógizáld és a listát vidd be neik !
2011. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Liza ne általánosíts.


Én ahova bevittem a tulaj szerelemből csinálja a szakmát (a legtöbben így vannak vele).

Azt mondtam itt van egy csomó könyv egyezzünk meg (azért igyekeztem normális könyveket válogatni).

Egyet se küldött vissza.

Szóval ne hallgass Lizára. :)

Ha valamit vissza is küld még is veled abba valószínűleg nem fogsz belehalni. ;-)

2011. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Pedig hallgass rám vagy potyán meglátod !


Hülyeségeket ír az előző. Vihetsz tonnaszámra könyveket az antikváriumba, de lehet viheted vissza mindegyiket. Ugyanis nem vesznek meg csak értékeseket és azt is olcsón. Legtöbbszőr egyet sem vesznek be.

2011. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Liza Liza Liza látom téged vagy nagyon bántott egyszer egy antikváros, vagy az új könyv árus divizó marketingese vagy. :-)
2011. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Látom ostobaságokat írnak össze.


" a tulaj szerelemből csinálja a szakmát (a legtöbben így vannak vele)."


Ő is pénzből él. Nem fognak minden szemetet gyűjtögetni, nem lomtalanítók.

2011. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sajnos az antikvárok zöme már marhára messze van az aranybányától.

Sokan azért csinálják még mert utálnának mást csinálni, amíg eléldegélnek csinálják.


Persze nagyobb cégek, komolyabb készlettel és tőke tartalékkal máshogy vannak.

Megyeszékhelyen lakok, van 3 antikvár, abból 2 a "szerelem" kategória.

2011. máj. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja és ezt a szerelmet persze én se úgy értem, hogy bármit be vesznek, csak azért nem olyan véres szivűek.
2011. máj. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!