Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen könyveket lehet beadni...

Milyen könyveket lehet beadni antikváriumba? Miket vesznek be? és körülbelül mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 22:42
1 2
 11/15 yuda ***** válasza:
100%

Két hete történt esetet írok: -ismert magyar író egy többkötetes régi sorozatát akartam,úgy gondoltam inkább megkérdezem előbb, mennyiért venné be- 10ft-ot adott volna darabjáért.Annyiért el sem cipelem.

Ebből nem akarok általánosítani, mert csak egy helyen kérdeztem.

2011. máj. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja hát ugye azt én is írtam, hogy pénz keresetre valóban nem korrekt, arra ott a vatera, viszont könyvet becserélni, ahogy én csináltam az jó opció lehet.


Ha felesleges a könyv és nem különösen értékes akkor jól jön egy becserélés.

Ha van értéke a könyvnek, akkor elmegy a vaterán majd.

2011. máj. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Milyen könyveket szeretnél bevinni. Mert pl Pécsett van egy olyan bolt, ahol az ezós könyvetek harmadáron visszaveszik. Nem a legjobb üzlet, de azonnal fizetnek, nem kell vaterázni.
2011. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 slywer ***** válasza:
Antikvárius válogatja. Kérdezd meg tőle,hogy most melyek a "menő könyvek".
2011. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Jóformán minden könyvet átvesznek a lényeg h azért ne legyen olvashatatlan .... de a hátránya h minimális áron tehát gyakorlatilag nem nagyon éri meg jobb akk már kirakni egy hirdetést és az alapján eladni (több pénzhez jutsz)
2011. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!