Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai fiatalokról?

Mit gondoltok a mai fiatalokról?

Figyelt kérdés
(persze vannak kivételek, de a többség már ezt követi.. )csodálkozva nézem, fészbukon a profilokat hogy 12 éves, és kinéz vagy 16-17 nek, cigiznek,egymást szidják,meggondolatlanul cselekednek, a következményeken pedig nem számolnak.. korhatáros bulikra bejárnak, hamis belépővel,isznak.. rosszabb esetben drogoznak is, kihivóan öltözködnek.. a tanulásról nemisbeszélvee, énis fiatalvagyok,nekemis vannak dolgaim,de azert ez nekem sok.:D lehet én vagyok lemaradva, vagy én vagyok befásulva hogy ezeket nem követem, jó persze énsem vagyok kitünő tanuló,meg semmi, de legaláb beleadok mindent, a jővőm tekintete miatt. 14/L :D
2011. jún. 24. 14:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
85%
na végre egy jó gondolkodású fiatal:) ilyet is ritkán lehet tapasztalni a mai világban. Hát igen,manapság ez a divat! mert ugye a divatnak élünk/élnek az említett személyek. mind azért csinálják mert menő, a fele cigizni sem cigizne csak még le vannak maradva hisz az már rég nem "nagy ember" aki dohányzik. ez van, nem kell róluk tudomást szerezni. ne foglalkozz te se velük,hidd el nem érdemlik meg:D majd egyszer rádöbbenek hogy valamit el rontottak az életben:) 18/f
2011. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a te korodban jellemzöbb amit leírtál, mint a 12 éveseknél..
2011. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
82%

Egyetértek az első válaszolóval, teljesen igaza van. :) Jobb, ha nem leszel ilyen, semmit nem érsz vele. Úgy rontják el a saját életüket, ahogy akarják, majd rájönnek, hogy nem így kellett volna viselkedni. 17 évesen örülök, hogy nem lettem ilyen, és anyám rendesen nevelt fel. :)

17/L

2011. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Mindenkinek adva van, hogy kiválassza milyen módon akarja adni az életét. Ők választják azt, te választod ezt. Lehet, hogy később ők lesznek a sikeres üzletemberek, te meg a csóró nímand. Élj úgy, ahogy jól esik, ne foglalkozz velük, ha nekik így jó, legyen így.
2011. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
naaa végre valaki egyetért velem, vagyis többen. :DDD voltak akik lehordtak, mennyire szarvagyok, de köszii nem akarom elrontani az életemet, jó énis festemmagam, meg elég hiu vagyok, de ugyvagyok vele ha jobban kitudok nézni, nézzek ki jobban, de eztsem viszem tulzásba, és nem néznek 18évesnek.. amugy hiddel a 12 évesektől kezdődne kezek a dolgok.. :) egyik ismerősőm 13 és már volt szexuális kapcsolata is. :'o ráadásul egy 11 évve lidősebb fiuval.. :D
2011. jún. 24. 14:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fiú hanem egy pedomaci:D
2011. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hat mégmindig együttvannak.. :DD mondjuk első héten történt meg a dolog.. :DD delegalább nem görcsöltek rajtaa.. vagy lehet apakompluxes.. :D
2011. jún. 24. 15:00
 8/17 A kérdező kommentje:
nemtudok írni. :(
2011. jún. 24. 15:00
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól a csávó még pedomaci marad:D


Neked meg teljes mértékben igazad van:)

2011. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jó, de legalább nem csak arra használt fel egy ártatlan kislányt, hát nem egészen azért tettem fel a kérdést, hogy mindenki áljon ugymondd 'mellém' csak azthittem ezeket én látom csak rosszul.. :DD vagy én vagyok túl lemaradva, és nem haladok a korral. :)
2011. jún. 24. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!