Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a HÉV-en megvert...

Mit gondoltok a HÉV-en megvert fiatalokról?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 3. 03:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

én naponta többször utazok azon a vonalon. többször találkoztam már az említett biztonsági szolgálattal. még soha nem volt velük semmi problémám, és nem is dolgoznak állandóan, csak este és reggel. (mellékesen, börtöntöltelék kinézetűt én még nem láttam közöttük)


az viszont érdekes, hogy pl. pár nappal ezelött egy szerelvény úgy érkezett be az Örsre fényes nappal, hogy egyik kocsiának minden ablaka, értsd minden egyes ablaka egyenként, módszeresen ki volt törve. erről miért nem értekezik senki? meg arról sem beszél senki, hogy rendszeresen szétverik a megállóhelyeket is...


nekem abból van baromira elegem, hogy mindenki csak az "ártatlan áldozatokról" beszél. érdekes módon, amikor az az autóborogatós-kukagyujtogatós-kőhajigálós eseménysorozat volt pesten, akkor is mindenki csak ártatlan járókelő volt, akikek a rendőrök brutálisan elvertek. le kellene már erről szokni, mert egyrész baromi unalmas, másrészt meg ha folyamatos aláássátok mindféle rendfenttartó szerv tekintélyét, akkor azzal csak azt éritik el, hogy elöbb utóbb ti magatok is az egyre jobban felbátorodó (hiszen folyton véditek őket) "az ártatlan járókelők" áldozatai lesztek...

2009. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát amiket hallotam kevés információ.

meg nyugadotan elmesélhette volna az áldozat(ok) is hogy mints volt, az még sokkolobb/hatásosabb is lett volna. lehet hogy csak 1 pofon volt.

2009. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, mi történt, még annyira sem, mint az illetékes rendőrök, pedig ők vizsgálatot folytatnak az ügyben.


Az ügy érdekeltjei mondhatnak igazat vagy hazudhatnak. Nem tudhatjuk, mi a helyzet.


Egy viszont biztos: az ilyen ügyekben mindig megragadja az alkalmat kétféle embertípus, hogy hirdethesse a tanait: egyrészt a Felháborodott Állampolgárok, akik elmondják, hogy felháborító kérem, hogy semmibe van véve a törvény, és ártatlan utasokat ütnek-vernek, és hova fog ez vezetni, a világ megérett a pusztulásra. Másrészt még nagyobb számban megjelennek a Rendpártiak is, akik kijelentik, hogy a bizt. őrök biztosan ártatlanok, csak azért ütöttek, mert provokálták őket, csendben, vigyázzban kell ülni és akkor nem lesz baj, egyébként is minden fiatal megérdemel egy kis verést, mert az majd jól gatyába rázza őket.

2009. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én mindennap azzal a hévvel járok fősuliba, utaztam vele reggel is este is. És még egyszer sem vertek meg se engem, se egyik ismerősömet se. Biztos velem van a baj:S.

Persze, valaki tök nyugodtan ott ül, és hirtelen ok nélkül nekirontanak a securitisok. Valószínű:S.

2009. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az előbb mondtam, hogy az állampolgárok egy része Mindent Tud, és kétféle Mindentudó van, a Felháborodott és a Rendpárti. Meg is jött az első Rendpárti Mindentudó hozzászólás :)))
2009. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem tűnik teljes hihetőnek, hogy valaki teljesen ok-nélkül lezúznak.
2009. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem neheztelek rád, sőt örülök, hogy példával támasztod alá az elméletem helyességét :)))
2009. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenki valamelyik félnek ad igazat. Ez olyan mintha megkérdeznéd, hogy szimpatikus-e Brad Pitt.

Az elméletem szerint az emberek egyik része Sztárimádó és nekik igen, a máik része pedig Irigykedő, és nekik nem. Jó tudom, hogy nem volt túl jó példa, de csak szemléltetni akartam, hogy ez egy általános törvényszerűség.

2009. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Mindenki valamelyik félnek ad igazat."


Nem, csak az izgágák. Más kérdés, hogy lehet, hogy ők a többség.


"ez egy általános törvényszerűség."


Természetesen.

2009. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Mindenki valamelyik félnek ad igazat."


én az első vagyok és én senkinek sem adtam igazt.

sajnos éppen az a baj, hogy teljesen mindegy kinek van igaza.

a gond az, tele van a média azzal, hogy ez vagy az az akárki, akinek elvileg a rendet kellene fentartania (rendőr, biztonsági őr, tanár, akárki), ez vagy azt a szegény szerencsétlen akárkit jajdenagyon bántotta. ettől az emberekben az a kép alakul ki, hogy ezek a szervek rosszabbak, mint a bűnözők, illetve, hogy a bűnözők valójában nem is azok.


szerinted ez hova vezet????


és mellékesen az a mentalitás, amit te képviselsz, a harmadik, mert ezt kihagytad, nem vagy ugyanis olyan nagyon különleges, a lehető legrosszabb.

úgy cssinálsz, mintha nem lenne közöd az egészhez, sőt, gyakorlatilag helyből lekezelsz mindenkit, aki állást mer foglalni a témában. csakhogy ezzel pont a hülyeség terjedését segíted elő. te és a hozzád hasonlók az okai, hogy az átlegember azt érzi, egyre rosszabb és rosszabb a közbisztonság, ami mellesleg egyáltalán nem igaz.

2009. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!