Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg beteges, hogy ennyire...

Tényleg beteges, hogy ennyire érdekelnek a világ dolgai, és hogy beszélek erről?

Figyelt kérdés

Pl lassan kívülről fújom a leggonoszabb sorozatgyilkosok nevét, hogy hogyan ölték meg az áldozataikat, Hitler és Sztálin munkásságát is nagyon jól ismerem, a tv-ben legjobban a gyilkosokról szóló műsorok érdekelnek.


De ezen kívül még rengeteg dolog érdekel, minden nap olvasok új dolgokat a wikipédián, ma pl az esőerdőkről és a mutációról olvastam. Ja és a természeti katasztrófák is érdekelnek.

Anyával nincs sok közös témánk, így általában mesélek neki ezekről a dolgokról.


Ez baj? Néha látom, hogy totál betegnek néz.


16/L


2011. aug. 21. 20:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem baaaaaj!


Sőt, ha te vagy az antikrisztus, akkor tök normális is!!

2011. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
ha többet meg akarsz tudni akármiről, akkor ne a wikiről olvasgass
2011. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem csak arról olvasgatok. A wikipédia inkább csak kiindulópont
2011. aug. 21. 20:17
 4/27 A kérdező kommentje:

:)

Elég hülye példákat írtam le. A gyilkosoknál jobban érdekelnek pl a természet dolgai, a villámok, hogy mitől van dörgés, stbstb

2011. aug. 21. 20:19
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egyáltalán nem :) Én is sok mindenről szoktam olvasni, de mostanában a drogokról és a spirituális dolgokról. Ez nagyon megfogott. Amúgy inkább olvass ilyen dolgokról, ami érdekel, minthogy a butító médiaszemetet. (bár a wikipédiát ne nézd sűrűn, olvass az adott témában inkább máshol :) )


17/F

2011. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj, én kb. ennyi idősen kezdtem ismerkedni a Fallout világával.

Próbáld ki a Fallout 3 (+ Fallout: New Vegas) című játékot. Finom posztapokaliptikus, retro-futurisztikus játék rengeteg szállal. Van benne mutáció, gyilkosság, sokféle sors, életút... nagyon részletes, biztos leköt jó darabig. (Én sosem tudom megunni és bejárni az egészet!)



Ja és én is lány vagyok... 19 éves. Szóval előfordul az ilyesmi. Semmi beteges nincs benne, amíg tudatos vagy, ez egy egyszerű kíváncsiság, elhivatottság. Ha elvakultan kapálózol, társul hozzá valami rossz, akkor beteges...


Bár lehet, kéne neked valami társaság, vagy egy-két nyitottabb ember. Írok egy privátot, ha van kedved még beszélgetni.

2011. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Na a drogokat kívülről fújom :D
2011. aug. 21. 20:21
 8/27 A kérdező kommentje:
Neem bocsi, nincs szükségem sok emberre magam körül.. Van 3 barátom, elég ez :) Magányos típus vagyok
2011. aug. 21. 20:21
 9/27 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy gond,ilyen fel se merüljön benned :)

Én nem sorozatgyilkosokon gondolkodom hanem,hogy

hányan éheznek,szomjaznak,naponta több millió ember hal meg

És ez lehet,hogy most hülyén fog hangozni,de valamelyik nap néztem meg a majmok bolygóját (2011) és elbőgtem magam ahogy láttam a kis majmot,vajon hány állattal kísérleteztek eddig,hogy egy új sampon legyen (most nem a majomra gondolok)

15l

2011. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Én is szoktam ilyeneken elmélkedni..

Na meg azon, hogy mi lesz, ha vége lesz a világnak. A nagy világegyetem, és ennyi? Semmi más? Na ezen már sokszor gondolkoztam órákon át.. Régen füveztem, ez lehet ezért van :PP

2011. aug. 21. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!