Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg beteges, hogy ennyire...

Tényleg beteges, hogy ennyire érdekelnek a világ dolgai, és hogy beszélek erről?

Figyelt kérdés

Pl lassan kívülről fújom a leggonoszabb sorozatgyilkosok nevét, hogy hogyan ölték meg az áldozataikat, Hitler és Sztálin munkásságát is nagyon jól ismerem, a tv-ben legjobban a gyilkosokról szóló műsorok érdekelnek.


De ezen kívül még rengeteg dolog érdekel, minden nap olvasok új dolgokat a wikipédián, ma pl az esőerdőkről és a mutációról olvastam. Ja és a természeti katasztrófák is érdekelnek.

Anyával nincs sok közös témánk, így általában mesélek neki ezekről a dolgokról.


Ez baj? Néha látom, hogy totál betegnek néz.


16/L


2011. aug. 21. 20:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

engem is minden kín érdekel és olvasgatok... bár 16 éves koromban engem mindig korlátoztak, meg akkor még nem volt net. na de mostanában...

Annyi különbség, hogy én azért igyekszem másoknak nem mesélgetni ezeket, mert úgy érzem okoskodásnak vagy fárasztásnak veszik. De nem mindig. Pl barátoknak elég sokat magyaráztam, mikor mentünk ide-oda, mindig azt hitték jártam ott, stb... De tényleg figyelni kell, mert kevés az érdeklődő ember, és azok idegesek lesznek az okoskáktól... :)

2011. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Most vagy abban a korban, amikor szinte minden érdekel. Később majd szelektálsz mert rájössz, hogy az agyad ugyan olyan, mint egy szivacs, mégsem lesz fontos minden számodra egy idő után.
2011. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Amíg csak érdekel és nem akarod utánozni őket vagy egy lenni közülük, nagyon is jó, minden megszerzett tudás kincs. :-)
2011. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, ez teljesen természetes, hogy érdekel a világ, ami körülvesz, mert keresed a helyed a világban.

Akkor lenne baj, ha a szándékaid rosszak lennének, de ha csak pusztán érdekel, az még teljesen normális, ne izgulj! =)

(Viszont lehet, hogy érdemes lenne kamatoztatni valahogyan a szorgalmadat és az érdeklődésedet, ha ezek így természetesen megvannak benned, mert ez ritka adottság sajnos, de annál hasznosabb! ;) )

2011. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Mibe lehetne kamatoztatni? Amúgy nem vagyok jó tanuló, nem érdekelnek a sulis tárgyak. Csak a biosz.


Amúgy nagyon jól fog az agyam, elolvasok valamit 2x és szinte kívülről tudom

2011. aug. 21. 20:36
 16/27 anonim válasza:
63%
" régen füveztem " ezzel nem kéne hencegni nemvagy tőle több...
2011. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A Wikipedia miért nem jó?
2011. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ki hencegett? Nem vagyok rá büszke, de ez van, megtörtént.
2011. aug. 21. 20:41
 19/27 anonim ***** válasza:

Áhh én is ilyen vagyok. Múltkor egész nap a vércsoportokkal foglalkoztam. De volt olyan, hogy egész nap az ikerszüléseket "tanulmányoztam", és olvasgattam az ún. iker-iker transzfúzióról, aztán nap végére meg mindent megtanultam:D. Annyi mindenről szoktam olvasgatni, hogy már tiszta idiótának néznek, hogy miért érdekel engem szinte MINDEN..Amúgy a természeti katasztrófák engem is érdekelnek. De volt olyan korszakom amikor a csillagászat, vagy az autók érdekeltek nagyon. Most legutóbb pedig a maffia volt a mániám, most pedig ismét világegyetem-univerzum-csillag-bolygó-mániás vagyok. De egy hét is kevés lenne ahhoz, hogy felsoroljam, hogy mik érdekelnek. Szerintem ez nagyon jó dolog amúgy.

15,5/L

2011. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
43%
jah persze csak úgy beirtad a végére hátha valamit jelent nem?:D biztos a füvezéstől lettél ilyen, hogy minden érdekel. semmi köze nincs hozzá..
2011. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!