Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok többsége miért...

A magyarok többsége miért ennyire igénytelen és koszos?

Figyelt kérdés

Elég csak végigmenni bármelyik nagyobb város utcáján, közterein. Terjeng a bűz, a húgy- és szarszag, omlik a vakolat, vagy koszosak a 30 éve festett falak, a lépcsőházban ragad a korlát, minden ellep a grafiti, szemetesek, gazosak az utcák, düledező, rozsdásodó keritések, a terek utcák tele kocsmatöltelékekkel és hajléktalanokkal. Vagy pl szálljunk fel egy vonatra, buszra, koszosak, igénytelenek, szemetesek, az utasok jó része -és itt nem a csövesekről beszélek csak- büdös, nagyvárosokban fertőzést kapsz, ha leülsz a közlekedési eszközök üléseire, az ablakokon nem lehet kilátni a kosztól.


Ha nagyritkán sok pénzért takaritják a köztereket, vagy az utcákat, vagy társasházakban felújitják a lépcsőházat, lefestik a falakat, akkor azok heteken belül koszosak, agyon vannak firkálva.


2011. okt. 5. 10:33
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer valahol Püspökladány felé félúton két település között az út szélén megláttam egy nagy uniós reklámtáblát "ITT ÉPÜL EURÓPA" felirattal, mellette egy irdatlan nagy szemét halom :-DDD Kár hogy nem volt nálam fényképezőgép. A szöveget meg átjavítanám : "ÍGY épül Európa".
2011. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Kérdező! Te nem a c*gánytelepekre gondolsz véletlenül? :)))
2011. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy ne volna mit tenni kutyapiszok ügyben, meg takarítási ügyekben, hogy ne álljon halomba a szemét. Aki enni akar dolgozzék. A közmunkásokkal kéne takaríttatni az országot, szedetni a parlagfüvet. A szemetelőket, koszos portájúakat pénzbüntetésre marasztalni. Ami a személyi higiéniát illeti, részben picit nemzedéki kérdés is. Pl. sok fiatal iszonyat igényes, és bírom is őket. Néha látok a buszon, metrón pl. ápolt roma srácokat, de persze nem ez az átlag. Ugyanakkor sok igénytelen, excrementált csöves, de öregek is.

"Ugyanezeknek az embereknek nincs pénzük rendszeres tisztálkodásra (vagy büdös leszel, vagy éhen halsz, ebből lehet választani, én is az előbbire szavaznék)."


Én inkább éhen halnék, a meleg víz meg a szappan, a sampon nem egetverően drága.

2011. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
89%
egyébként én is azt figyeltem meg, hogy a fiatalok többsége sokkal igényesebb, mint az öregek. Legalábbis mikor a tömegközlekedésen utazom, mindig akad olyan nyugdíjas, akiről messziről érződik ez a hetek óta nem fürdött szag. Meg sajnos nekem elég sok rossz élményem van a cigányokkal is, hogy azok milyen bűzt tudnak csinálni, az szörnyű :S ellentétben azért a fiatal társadalommal, nem nagyon láttam (éreztem) még olyan fiatalabb embert, aki koszos, mocskos, büdös lett volna. Én egyébként nem is tudom megérteni azokat, akik nem fürödnek, mert most az egy dolog ,hogy egy napig kimarad, de másnap már azért csak érzi ,hogy ragad, bele izzadt a ruhába és egyéb. Ez azért egy discomfort érzést is ad. Ráadásul engem a fürdés kellőképpen ellazít annyira, hogy hobbyként és ne kényszerként éljem meg :)
2011. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
86%
19:50, teljesen igazad van szvsz. Amúgy nemhogy kényszer, de szerintem élvezet a fürdés/zuhanyozás. Egyszer volt ezzel a ki nem fürdött/ki fürdött dologgal kapcsolatban egy (engem érintően) pozitív élmény. Németre jártam, amit egy nagyon bomba csaj tartott. A tanfolyami társak többsége nálam idősebb pasi volt, akik munkából jöttek. Én egy héten két napot járok csak be, mert többségében otthon dolgozom, persze szokás szerint tanfolyam előtt zuhanyozva, hajat mosva borotválkozva mentem be. A csaj éppen valamit magyarázott, és mivel egymással szemben ültek a tanfolyam részvevői, ő körbe ment az összetolt padok körül, elhaladva mindenki mögött. Egyszer csak ezt mondja, amikor mögém ért: "Azért érződik, hogy ki fürdött ma, és ki nem." Kicsit beleszagoltam a levegőbe, és valóban éreztem, hogy a többi srác -már bocsánat, de- eléggé büdös volt, persze biztos nem mindenki tud a munkahelyén zuhanyozni.
2011. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

hát igen, bár mondjuk az sem mind1, hogy ki milyen típusú munkát végez. Én apum 2x is lezuhanyzik egy nap, mert közepes nehézségű fizikai munkát végez, ami azért már érződik, ha rögtön munka után - ahogy te is mondtad - nincs ideje lefürdeni. Én a suliban mindig tesi óra után éreztem magam kellemetlenül, mert lehetőségünk nem volt zuhanyozásra és ott kellett ülni izzadtan :S szerencsére legtöbbször utolsó vagy utolsó előtti órában volt, vagy, ha nem, szóltunk a tanárnak, hogy azért ne egy maratont fussunk le, mert nem tudunk megmosakodni.

Ez mondjuk nem a mi hibánk, hanem az iskola vezetésé, hiszen egy 10 perces szünetben éppen hogy át tudok öltözni és eljutni a terembe a kövi órára, és akkor nem ettem, nem voltam WC-n, még rendbe tenni sem tudtam magam, nem hogy fürödni :S

2011. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
A napi kétszeri zuhanyzás cool. Igen, ez valós probléma, amiről írsz... (tesióra vs. 10 perces szünet).
2011. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
35%

A magyarok igényesek és tiszták.


Ami a koszt okozza, az a cigányság és a pesti proliréteg.

2014. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el Magyarországon bármelyik faluba. Menj végig egy olyan utcán, ahol csak magyarok laknak, majd menj végig egy olyanon, ahol csak romák. Ha nem látod a különbséget, az már a te problémád. :)
2014. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Asszem, ebben a videóban van szó arról, hogy az NWO célja, hogy legyenek elhagyott, lepusztult városrészek, hogy lelkileg nyomasztó életképet közvetítsenek az ilyen helyek.

http://www.youtube.com/watch?v=5Oh9ypUnwr0

2014. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!