Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Modell, fotózásokra jár és olyan képe is van fent, ahol csak a mellét takarja és egy bugyi van rajta!
2011. okt. 9. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%
Szurnám a f*sóját!
2011. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nincs igazán tisztában a tér használatával, az intim terét összekeveri a nyilvános térrel, ami talán nem a leghelyesebb. Ezzel az a baj, hogy nagyon egyszerűen lehet következtetni ebből, hogy az értékrendje azt tükrözi, hogy elég könnyűvérű sok mindenre rá lehet venni viszonylag könnyen, és nem biztos, hogy egy intellektuális alkat.
2011. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mus musculus ***** válasza:
60%
Azt, hogy magánügye.
2011. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy feltünési viszketegségben szenved.
2011. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
hmmm, én csak úgy tudok véleményt mondani, ha látom a képet. Link?
2011. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
93%
Az emberek könnyen ítélnek. A miért-be már kevesebben gondolnak (hogy miért jó érzés ítélkezni és miért kéne ítélkezni és van e alapja). Semmi bajom nincs az ilyen nőkkel, engem nem botránkoztatnak meg. A szépséget meg lehet mutatni. Az is igaz, hogy srác vagyok, de szerintem ez nem jelent olyan sokat ebből a szempontból. A "ribanc" pedig csak egy szó, nem kell rajta kiakadni. Van, aki pozitívan veszi, és igaza van. Felőlem be is ugorhatna elém egy pucér csaj az utcán, valószínűleg jókedvűen köszönnék neki.
2011. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik oszt.társam modell és van róla fönn hasonló kép facen és egyáltalán nem ribanc a csaj sőt viszonylag okos is és a személyisége is kellemes. Viszont szerintem egy kifinomult igazi nő nem csinál ilyet...
2011. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

A hogy

- exhibicionista

- kisebbségi komplexusos

- és mindezt ezzel próbálja kompenzálni

- emellett morális értékeknek jócskán híján van.


Hogy miért? Mert azoknak a nőknek, lányoknak, akik tisztában vannak vele, hogy jól néznek ki, netán van partnerük is, de mindenesetre elég elismerést kapnak a környezetüktől, nincs szükségük mások biztatására, megerősítésére. Leginkább azok a lányok/nők viselkednek így, akik ettől azt várják, hogy egy halom bókot bezsebelnek, esetleg hogy ezzel az intelligenciabeli hiányosságaikat tudják kárpótolni.

Mondjon akárki akármit, én értelmes modell lánnyal még nem találkoztam.

Lehet az ember büszke a testére, én is az vagyok, de alsóneműben, erotikus pózokban nézegessen csak a párom, és ne a nagyvilág. És lehet azzal jönni, hogy az alsónemű olyan, mint a bikini - hát igen, csak a strandon nem nézünk hozzá "dugjatok meg"-fejjel, és nem puccsítunk mellé, mint az ilyen jellegű fotókon ;)

Még azt is hozzátenném, hogy akinek van mása is a testén és a kisebbségi komplexusát leplező mű-önelégültségén kívül, az szerintem megpróbál az eszéből megélni, és nem modellkedésből - amiről szintén lehet sírni, hogy milyen fárasztó végigülni egy sminkelést, fotózást, hajast, toppon lenni állandóan - de végső soron semmi egy értelmiségi, szellemi munkához képest, hogy a fizikait ne is emlegessem.

ez utóbbi megjegyzésem persze csak a szakmaszerűen modellkedő lányokra vonatkozik, mert a kérdésből nem derült ki, hogy otthon készített amatőr fotókról van-e szó vagy rendes modellképekről.

2011. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!