Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek igazi roh@dék...

Szerintetek igazi roh@dék voltam ma? Kicsit hosszú.

Figyelt kérdés

ma jött velem szembe egy 12-13 év lány.


a haja be volt festve szőkére, nagy fülbevalók voltak a fülében és a lábán pedig ez a magassarkú, de ez a igazi óriási magassarkú cipő volt.

a nadrágja ez a vékony fekete tapadós nadrág volt és volt rajta még 1 derékig érő pufi dzseki.

ki volt festve rúzs, szem, púder stb, stb, stb.

és amikor épp oda ért hozzám (mert vártam a buszra) elé köptem (de úgy, hogy ne találjam el) és azt mondtam neki, hogy "te ribanc szajha, hány fas.z járt már fel"

rám nézett és az arcára kiült a félelem.

arrébb ment a a buszmegálló másik felébe és nem is nézett rám.


aztán jött a troli és felszállt rá...én még vártam a buszomat.



tény ami tény, hogy jogos és igaz volt amit kérdeztem tőle. De az, hogy ilyen fiatalon úgy járjon mint 1 igazi hivatásos prostituált...felment a pumpa bennem.


szerintetek jogos volt amit tettem vagy elítélendő?


ui: fiatal kora ellenére, elképesztően szép arca és teste volt.


19f


2011. nov. 4. 20:12
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
49%
Jogos, mert szánalmas és szomorú, hogy már ilyen korban kezdik. Elítélendő, mert 19 évesen így viselkedsz, és ezzel ugyanott vagy, mint az a kislány 12 évesen agyilag...
2011. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező te egy igazi nyomorult lehetsz, oké tényleg nem normális ahogy kinéz, de ez már túlzás, hogy akit nem is ismersz eléköpsz, és ilyet mondasz rá. Gratulálok, igazi gyökér vagy.
2011. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%

De azt se tudjátok, hogy hány éves! Lehet, hogy csak simán fiatalos a külseje, de közben már a 17-et betöltötte.

"fiatal kora ellenére, elképesztően szép arca és teste volt. " azért a 12 éveseknek nem szokott olyan nőies teste lenni.


A kérdező pedig egy paraszt volt. Ki vagy te, hogy elítélj egy vadidegent akit nem is ismersz? Zavar, hogy, hogy néz a kora (amit biztosra nem is tudhatsz) ellenére? Nem mindegy az neked? Valóban nem normális, amit néhányan művelnek, de te ezzel a húzásoddal már bőven alattuk vagy.

2011. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
72%

Hát,nem tudom ,kétes érzéseim vannak. Egyrészt igazad van,másrészről viszont semmi közöd hogyan teszi tönkre valaki az életét,és miylen fiatalon,vagy,hogy hogyan öltözködik,sminkel az illető.hangsúlyozom,szerintem sem helyes ilyen korban (és később sem) igy kinézni,de ez privát vélemény,nem az én gyerekem,nem az én felelősségem.

Ez a viselkedés viszont (köpködés,káromkodás,beszólás)

nagyon primitív,és kicsit irónikus,hogy te ilyen stilussal szeretnél valakit "helyes útra terelgetni"..

2011. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, neked szakorvosi segítség kell! Mifax közöd van benne, hogyan öltözik bárki is, öreg? Legalább élőben is láttál szépet, nem csak a neten...barom.

Ilyen viselkedéssel hamar megtalálod a bajt, az tuti. Valaki úgy telever, h mindketten elestek.

Egy biztos: akkora gyökér vagy, h egy mamutfenyőt is megtartasz a hurrikán közepén..

2011. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
74%

Egy r0hadék bunkó tetű f*sz vagy.

Egyébként a véleményem hasonló, mint a tiéd, a különbség annyi, hogy nem adnám tudtára. Én is utálom, ha engem úgy kritizál valaki, hogy k*rvára nem kérdeztem. Úgyhogy szállj magadba te barom és gondolkozz azon, hogy mi késztetett erre. Aki ennyire kritikus, az vagy érzéketlen barom, vagy magával van baja.


A sulimban egyébként minden második ember olyan, hogyha azoknak én mind megmondanám a véleményem, akkor én már számkivetett lennék. Nekem is megvan a véleményem az elkényeztetett, agyatlan tini p*csákról, az emogyerekekről, a csőgatyás b*zernyákokról, a nagypofájú, bunkó kigyúrt állatokról és a többi. Ha ez a csaj rászolgált volna, igazat adnék neked, de így simán tajparaszt voltál.

2011. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
74%

"ui: fiatal kora ellenére, elképesztően szép arca és teste volt. "


Megalázni a csajt, az megy, de attól még pedofilkodnál?

2011. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
70%
Megmondom mi a te igazi bajod kérdezőcske: hogy még az a 12 éves gyerek sem állna veled szóba soha, a saját korosztályod pedig végképp nem. Azért irritált téged ez a lány és mindenki más, aki csinos, és kihívó a külseje, mert nagyon jól tudod, hogy neked soha az életben nem lesz igazán jó nőd, aki szexis és vonzó. Tiszta szivemből remélem, hogy összefutsz még valaha azzal tinilánnyal, amikor az az apjával megy valahová..
2011. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

komolyan nemértelek titeket.


csak egy 12 vagy MAX 13 éves kis hülye ribanc volt.

se több, se pedig kevesebb.

komolyan mondom a 8. kerületi ku.rvák különbül öltöznek mint az a kis ribanc.

Ami a szívemen az a számon, de általában visszafogom magam amikor ilyen tiniribancokat látok. De ez kiverte a biztosítékot....mondom nem volt több 13-nál.


Az, hogy egy 4.-es vagy 5.-es gyerek így járjon....NEM IS, inkább az, hogy azok a semmirekellő szülei hagyják, hogy ÍGY JÁRJON...az még jobban elitélendőbb mint az, hogy maga a ribanc lányuk kihivalkodóbban öltözködik és viselkedik mint 1 8.kerületi riherongy.

2011. nov. 4. 21:19
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg igaza van a Kérdezőnek...


26/L

2011. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!