Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek igazi roh@dék...

Szerintetek igazi roh@dék voltam ma? Kicsit hosszú.

Figyelt kérdés

ma jött velem szembe egy 12-13 év lány.


a haja be volt festve szőkére, nagy fülbevalók voltak a fülében és a lábán pedig ez a magassarkú, de ez a igazi óriási magassarkú cipő volt.

a nadrágja ez a vékony fekete tapadós nadrág volt és volt rajta még 1 derékig érő pufi dzseki.

ki volt festve rúzs, szem, púder stb, stb, stb.

és amikor épp oda ért hozzám (mert vártam a buszra) elé köptem (de úgy, hogy ne találjam el) és azt mondtam neki, hogy "te ribanc szajha, hány fas.z járt már fel"

rám nézett és az arcára kiült a félelem.

arrébb ment a a buszmegálló másik felébe és nem is nézett rám.


aztán jött a troli és felszállt rá...én még vártam a buszomat.



tény ami tény, hogy jogos és igaz volt amit kérdeztem tőle. De az, hogy ilyen fiatalon úgy járjon mint 1 igazi hivatásos prostituált...felment a pumpa bennem.


szerintetek jogos volt amit tettem vagy elítélendő?


ui: fiatal kora ellenére, elképesztően szép arca és teste volt.


19f


2011. nov. 4. 20:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
88%

Magadat nem tudod fegyelmezni, az utcán köpködsz, ismeretlenbe kötsz bele, semmi közöd hozzá mit csinál!!Nem vagy az apja, ne te akard nevelni!!!

És abszolút nem volt jogos amit kérdeztél!! Mi közöd van hozzá?? Ő magánügye, ha elakarja rontani az életét ahhoz teljes mértékben megvan a joga!!

Kezeltesd magad, ha ennyire felmegy benned a pumpa akkor ne igazán menj emberek közé...

2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

tökéletesen egyet értek, hogy nem kellene így járnia és hogy a hülye szüleinek kellett volna rendes lányt nevelni.

Ha még egy veled egyidős csaj aki furán nézett volna rád, esetleg beszólt volna valamit hogy "mit nézel?" akkor sem ez lett volna a megfelelő lépés, de ha tényleg olyan fiatal volt a lány akkor ki tudja milyen sérülést okoztál neki.

12-13 évesen lehet vagy 5.-es az általánosba!!!

nem beszélve arról, hogy a végén leírtad, hogy jól megnézted magadnak a testét!

ez kicsit pszichopata viselkedés....

2011. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

volt rajta 1 magassarkú cipő, 1 feszülős nadrág és 1 kabát. ennyi volt rajta.

még a vak is láthatta, hogy milyen a teste.

a ciklon szőke haja meg vagy 100km-ről virított.


miközben jött 2 idősebb férfi és vagy 4 fiatalabb ilyen velem 1 korú fiatalok meg szó szerint kinézték a belét abban a nadrágban.

2011. nov. 4. 21:34
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén a gyerekeket, akkor is, ha felnőttesdit játszanak. Én is megijedtem volna. Ráadásul hogyan fogja tisztelni a felnőtteket, ha az egyik úgy viselkedik, mint egy huligán?
2011. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

már ne haragudj de szerintem abban a lányban több ész, és intelligencia szorult mint beléd.

hozzád szólt? NEM. akkor miért nem lehetsz olyan mint bárki más, csak kussban meghúznád magad. ha a bunkóságot sminkkel jeleznék lehet hogy ő is odament volna hozzád hogy "te ro.hadt barom, ne sül le a képedről a bőr"

mellesleg mi van ha nem 13 éves volt? tudod vannak olyanok akik sokkal fiatalabbnak néznek ki a koruknál..

2011. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját szexuális életedet kéne rendbe tenni-érzelmi téren is,és akkor nem fogsz leribancozni más nőket.mert nem hiszem,hogy sok közöd lenne hozzá,hogyan öltözik egy idegen lány.
2011. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Savanyú a szőlő látom,életedbe egyszer látsz egy dekoratív nőt.Ne legyél birka,keressél magadnak egy átlagos csajt azzal foglalkozzál,ne a másikkal.Ha megteheti,hogy úgy járjon,mér ne járna úgy szép nő,jó alakú,dekoratív.Sokat tesz ő érte.Az a baj frusztrált vagy ilyen sosekapottpinát f@szi,aki saját frusztráltságát vezeti le,hogy ha nem kaphatsz jó nőt akkor inkább beszólsz.

hány éves is vagy? nem inkább 9 véletlenül?

Az én csajom is így öltözködik kirívó,de ez a jó.Ennyi.És nem 10-en éves hanem 30 felett van már

És mi van ha ott a pasija és leápol úgyhogy az intenzíven kelsz fel?

Mert ha az én csajomnak szóltál volna így be tuti már halott lennél,és ezt komolyan mondom neked.

Ne legyél suttyó,csajozzál.


24F

2011. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Pj0tr válasza:

A saját jobb kezed is undorodik tőled és másokon vezeted le a feszkót?

Most komolyan. Nem az alaptézissel van a baj. Tényleg nem kellene így öltözködnie, DE neked mi közöd van hozzá? A viselkedésed alapján inkább egy pszichopata vagy, mint értelmes ember.

És te mit szóltál volna hozzá, ha más is hasonlóan próbál nevelni és - természetesen csak nevelési célzattal - szilánkosra töri az orrodat, mert így ráijesztesz egy kis csitrire?

2011. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mégis mi ribancos van egy hosszúnadrágban és kabátban???

Ősz van, mégis mit kellene hordania? Pufidzsekit,mert szerinted az rendben van??

Az sem biztos, hogy 12-13 éves volt, rohadtul nem lehet valakinek így megállapítani a korát.

Iszonyú bunkó voltál, ilyen emberrel szóba sem állnék. Felmegy benned a pumpa..akkor menj orvoshoz, ne idegeneknek szólj be.

2011. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

"komolyan nemértelek titeket.


csak egy 12 vagy MAX 13 éves kis hülye ribanc volt.

se több, se pedig kevesebb.

komolyan mondom a 8. kerületi ku.rvák különbül öltöznek mint az a kis ribanc.

Ami a szívemen az a számon, de általában visszafogom magam amikor ilyen tiniribancokat látok. De ez kiverte a biztosítékot....mondom nem volt több 13-nál.


Az, hogy egy 4.-es vagy 5.-es gyerek így járjon....NEM IS, inkább az, hogy azok a semmirekellő szülei hagyják, hogy ÍGY JÁRJON...az még jobban elitélendőbb mint az, hogy maga a ribanc lányuk kihivalkodóbban öltözködik és viselkedik mint 1 8.kerületi riherongy."



Ember! Fogd már fel, hogy SEMMI KÖZÖD HOZZÁ! Figyelj én ismerek egy csajt, aki úgy néz ki, mint egy barbie-baba, hosszú műkörmei vannak, rózsaszín cuccokban jár, szőke haja van és ennek ellenére nagyon jól tanul. Ismerek egy kigyúrt, kopasz csávót, akire ha ránézel, azt mondod, hogy üresfejű gyúrós és komolya vállalatai vannak és nagyon okos. Ez van. Ne akard megváltani a világot. Ennyi erővel elkezdhetnél menni az utcán és akárhány ilyet meglátsz, elkezdhetnél köpdösni. Tudod, hány ilyet találnál New York divatnegyedeiben, vagy puccos amerikai külvárosokban? Oda is el fogsz menni és köpködni? Ott ezért élből bevinnének az örsre. Nem mindegyik kiscsaj fog elszaladni. Egyszer csak majd azon kapod magad, hogy egyik odahozza a pasiját, aki egy kigyúrt állat. Te mit szólnál, ha én meglátnálak és nem tetszene, hogy mondjuk Kárpátiás pólót hordasz és eléd köpnék? Én is baromi sok mindennel nem értek egyet, nagyjából az összes idióta tinidivattal, tudom, hogy vannak magakellető k*rvák, tudom, hogy vannak amerika-majmoló vasalthajú b*zik és vannak nagyszájú "hazafias" nagymagyar majmok, akiknek amúgy fingjuk sincs a magyar történelemről, kultúráról és politikáról. Tudom, hogy ezek mind megtévedt idióták, akik a kamaszkori kicsapongásaikat így élik ki, tudom, hogy a keresztények és iszlámok nagy részének fingja nincs arról, hogy mit imád és milyen következményei vannak ennek és a Közel-Kelet amerikai lerohanásával sem értek egyet. Mégsem kezdek el üvöltözni meg köpködni. A véleményedet akkor add ki, ha kérdezik. Jobb, ha ezt megtanulod. Nem a te dolgod megnevelni. Ha osztálytársak lennétek és tudnád róla, hogy egy üresfejű p*csa és dicsekedne a nemi életével, akkor egy szavam se lenne.

Még egyszer mondom: egyetértek veled a véleményeddel kapcsolatban, de nem a te dolgod ismeretlenül és ekkora korkülönbséggel megalázni a csajt.


A fölös energiáidat inkább fordítsd az utcán erőszakoskodó mocskos cigány tolvajok ellen!

2011. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!