Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek igazi roh@dék...

Szerintetek igazi roh@dék voltam ma? Kicsit hosszú.

Figyelt kérdés

ma jött velem szembe egy 12-13 év lány.


a haja be volt festve szőkére, nagy fülbevalók voltak a fülében és a lábán pedig ez a magassarkú, de ez a igazi óriási magassarkú cipő volt.

a nadrágja ez a vékony fekete tapadós nadrág volt és volt rajta még 1 derékig érő pufi dzseki.

ki volt festve rúzs, szem, púder stb, stb, stb.

és amikor épp oda ért hozzám (mert vártam a buszra) elé köptem (de úgy, hogy ne találjam el) és azt mondtam neki, hogy "te ribanc szajha, hány fas.z járt már fel"

rám nézett és az arcára kiült a félelem.

arrébb ment a a buszmegálló másik felébe és nem is nézett rám.


aztán jött a troli és felszállt rá...én még vártam a buszomat.



tény ami tény, hogy jogos és igaz volt amit kérdeztem tőle. De az, hogy ilyen fiatalon úgy járjon mint 1 igazi hivatásos prostituált...felment a pumpa bennem.


szerintetek jogos volt amit tettem vagy elítélendő?


ui: fiatal kora ellenére, elképesztően szép arca és teste volt.


19f


2011. nov. 4. 20:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vagy az apja, nem a te dolgod nevelni, igazából semmi közöd hozzá, hogy mit visel, mit csinál, amíg neked nem árt vele. Márpedig ezzel nem árt neked.

2. Ha ilyen alpári, prosztó módon viselkedsz, azzal csak magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.

3. Akárhogy is van öltözve, az még egy gyerek. Pont ebből adódóan, elkövet hibákat, túlzásokba esik, pl. öltözködés, sminkelés terén. Visszagondolva, 12-13 évesen, ha módom volt rá, én is fel tudtam öltözni eléggé hajmeresztően, sminkelni úgyszintén, mert nem láttam reálisan magamat, meg voltam róla győződve, hogy úgy nézek ki, mint egy felnőtt nő, nem úgy, mint egy kisminkelt pincsi. De láss csodát, senki nem dugott meg 12-13 évesen, normális felnőtt lett belőlem.

2011. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de jó sok válasz érkezett, és csak az első oldalt olvastam el, így lehet amit írni fogok már írták páran.

Abban egyetértek veled, hogy egy általad 12-13 éves lánynak nem kellene így kinéznie (de mivel nem ismered, nem lehetsz benne 100%-ig biztos, hogy valóban annyi idős, most az tök mindegy te mennyinek nézed, engem is mindig vagy 3-4 évvel fiatalabbnak néznek) viszont azt gondolom, hogy a viselkedésed elég primitív volt. Mégis milyen jogon ítélsz el másokat, úgy hogy nem is ismered? (oké, a véleményed meglehet, de ezt szerintem nem így kellett volna közölnöd, sőt egyáltalán nem kellett volna közölnöd, mert semmi közöd hozzá, hogyan él) És ha még igaz is amit írsz, és tegyük fel tényleg hivatásos, és az út mellett keresi a pénzt, honnan tudod, hogy mire költi, hogy mire kell neki?



Ismertem egy lányt, 15 évesen ő is kiált az út mellé, amiért persze sokan ismeretlenül mindenféle utolsó büdös k*rvának elmondták, na nemcsak a háta mögött, a szemébe is megkapta, és nem tagadta le, mert valóban a testével kereste a pénzét. Azt már persze kevesen tudták, hogy abból a pénzből a rákban szenvedő édesanyjának vette havonta a gyógyszereket.


Jogos a véleményed, de addig ne ítélj el másokat, amíg nem ismered az életüket.

2011. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Neked tényleg problémáid vannak.
2011. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

16:58-as vagyok


Hát te tényleg nagyon hülye vagy kérdező, de kezdem azt hinni hogy kamu a kérdés, mert ennyire valaki nem lehet hülye..

Egyébként szerintem az most teljesen mindegy mi lett a lány édesanyjával (már nem él),a lényeg, hogy én így hogy tudom miért tette azt amit tett, nem tudom elítélni, és tudod mit mondok, magam miatt nem tennék ilyet, és lehet előbb halnék éhen, de ha a gyerekemnek, vagy bármelyik családtagomnak lenne szüksége ne adj isten gyógyszerre, lehet én is felhúznám a neccharisnyát és a magassarkút..

2011. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

miért lenne kamu??? nem értelek.


de az akit én láttam, annak nem haldoklott az anyja és nem is bánatában vagy jókedvében járkált így. Le merném fogadni, hogy a szülei véleményére semmit nem adó, szófogadatlan rühes ribanc volt.



Na jó az még elmenne, hogy a rákbeteg anyáért megy el ku.rvának....de őszintén ehezz is 1 kétségbeesett elme és gondolkodás kell. Nem azért mert kiállt a sarokra, hanem azért mert az anyja sem akarta volna azt.....és segített valamit? vagy megmentette ez által az anyját? nem tudom, de gondolom nem hülyeség és csak hülye feje gondolhatta úgy, hogy megmenti.....tehát tudat alatt élvezte is azt amit csinált, mert épelméjű ember nem képes ezt megtenni. Már maga a gondolata is egy normális nőre a hányingert kellene ráhoznia, nem még tetőzni folyamatosan.

Tudd meg biztos vagyok benne, hogy élvezte is amit csinál mert ha nem élvezte volna akkor nem lett volna képes rá, hiába ott a haldokló anyuka.....semmit sem ér.



Na, de mielőtt leírnátok engem valami pszichopata állatnak tudjátok meg, hogy jótét lélek vagyok. Nem vagyok hungarista sem pedig fajgyűlölő. Egyszerűen csak kezdem unni azt, hogy a mai világban élő gyerekek akik már nem is gyerekek hanem inkább ribancok és partibu.zi fa.szkalapok. Nem értem ennyire kicsorbult volna a társadalom nevelési normája?

Ennyire, hogy már a 10-13 éves kis szajhák is úgy járkálnak mint a 8. kerületi ku.rvák.


Mert úgy járkálnak olyan ruhákban és életfelfogással is. Lemerném fogadni, hogy itt mo-n van a legtöbb ilyen kis ribanc.


És megint csak nem a düh vagy a saját életemmel való elégedetlenség beszél belőlem...ezeket egyszerűen minden nap látom a buszon, metrón, villamoson, utcán és a parkban.

2011. nov. 5. 18:04
 36/37 anonim ***** válasza:
59%

Attól hogy le mernéd fogadni még ku.rvára nem biztos hogy így van.. mi jogon mondasz véleményt olyanról AKIT NEM ISMERSZ? lehet véleményed persze, de vagy kulturáltan tálald vagy fogd be a pofádat. Mi közöd az ő életéhez? Megérdemelnéd hogy egyszer valaki jól megverjen!

Pontozz le, lesz.arom!

2011. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ha jótét lélek vagy akkor menj egy olyan szervezetbe ahol a fiatalkorúak tanácsadása folyik, ne köpdöss az utcán ócsárolva idegeneket.

Tudod miért öltöznek így a mai fiatalok? Mert ezt sugallja a média, ezt várják el tőlük a társaik, mert csak így lehetnek barátaik, csak így lehet pasijuk, mert vagy nem érdekli az anyját a gyereke, vagy nem meri elmondani neki, hogy depressziós, és inkább mindenben benne van, csak, hogy végre elfogadják, és emberszámba vegyék. Persze lehet, hogy ő így érzi jól magát, de az előbb felsorolt indokokból egy kettőnek az okok között kell lennie. Megnézni lehet, ítélkezni is (ugyan ki nem szokott), de mindezt magadban, nem hangosan, mert te sem örülnél, ha hasonlóan mondanák el a véleményüket rólad. Például, hogy milyen tahó vagy, hogy másokat megszólsz ilyen bunkó módon, és még köpködsz is, fúúj.

2011. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!