Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a baj a rockerekkel?

Mi a baj a rockerekkel?

Figyelt kérdés
Csak véleményekre vagyok kíváncsi. Azoknak a véleményére, akikben negatív benyomás van velük kapcsolatban. Tudom akarom az okát.

2012. márc. 9. 18:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Valakinek tetszik ez a zene valakinek nem.De nem hiszem,hogy valaki elitel valaki csak azert mert rapet vagy rockot hallgat.
2012. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát ahogy nézem mostanában az igazi rapperekkel is van egyeseknek bajuk.
2012. márc. 9. 18:44
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Én általában gitárzenéket hallgatok széles skálában, de attól még utálom a rockereket. Idétlenül öltözködnek, igénytelen a külsőjük az együtteses pulóverektől, amik csak úgy lógnak rajtuk. De hasonlóképp azok is idegesítenek, akik rappernek, diszkósnak... punk.. mittudomén mik vannak még, nevetségesen öltözködnek. Egyszerűen visszataszító.
2012. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
szóval nem értem mi köze van az öltözködésnek a zenehallgatáshoz
2012. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Előző: én is a "szívemben hordom" azt, hogy milyen zenét szeretek, mert abszolút nem úgy öltözködöm ill. öltözködtem. Szeretem a rockot és az alter zenéket is, és ezért megjegyezték már, hogy "Jé, hát nem is látszik rajtad". Mondjuk az is igaz, hogy korban már a harmincasok közé tartozom, tehát már nem vagyok túl fiatal.

A kérdezőnek: nekem nincs bajom a rockerekkel, eddigi személyes tapasztalatom pozitív volt velük kapcsolatban.

2012. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a kinézetről ítélkezés a visszataszító :)
2012. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5%
nevetséges vagy, mintha neked nem a külső lenne az első, ami a szemedbe ötlik
2012. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
75%
Legalább a szubkultúrába tartozó emberek tartoznak valahova -.- szánalmasak vagytok hogy a külsőt nézitek......
2012. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is rockernek vallom magam, főleg Metallicát hallgatok, meg hasonlókat. Régen Úgy is öltözködtem, egy ideig, aztán rájöttem, hogy tök felesleges jelmezt húzni, nézhetek ki jól attól, hogy metált hallgatok. Ezért csodálkozni is szoktak, mert nem látszik rajtam. Rockerekkel Az a baj, hogy egyesek, a társadalom elkönyvelte, hogy különcök és bunkók, pedig ez egyáltalán nem igaz. Szerintem még negyobb arányban van köztük nagyon kedves, jó szándékú ember mint egyébként. Ezért tartom viccesnek, mikor valaki nagyon meglepődik azon, hogy mennyire rendes egy xy rocker és ezt furcsának találják. Vannak köztük is tahók, de nem jellemző, viszont szerintem nagyon értelmesek és intelligensek tudnak lenni.
2012. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy a külső az, amit elsőre észlel a szervezetem, de az alapján senkit nem könyvelek el végleg. Te vagy nevetséges, hogy egy ennyire primitív szöveget képtelen vagy értelmezni.
2012. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!