Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a baj a rockerekkel?

Mi a baj a rockerekkel?

Figyelt kérdés
Csak véleményekre vagyok kíváncsi. Azoknak a véleményére, akikben negatív benyomás van velük kapcsolatban. Tudom akarom az okát.

2012. márc. 9. 18:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#9!


Egy rocker nem mondja jelmeznek a szubkultúra jellegzetes viseletét. A másik pedig az, hogy a metalt nem á-val, hanem a -val írja.

2012. márc. 11. 08:40
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Az á meg valószínűleg csak véletlen volt az ipadem miatt. Én nem tartom szükségesnek a szubkultúra jellegzetes viseletét ezert számomra jelmez. Legyszives ne akard eldőnteni hogy en mi vagyok és mi nem
2012. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mellesleg szerintem a zene határozza meg hogy rocker vvagyok e nem pedig az hogy hogy irok vagy mit veszek fel. Ha szerinted az oltozkodes fontosabb akkor az elég gáz. Ja es csak a biztonsag kedvéért rakerestem és esetek felében ával van irva. Lehet hogy azert mert magyarokvagyunk
2012. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%
Magyarok vagyunk, csak tudod oké, hogy a metal-t lehet á-val is írni, de az a baj, hogy nem csak ezt rontottad el :) És nem attól leszel rocker, hogy rockzenét hallgatsz, hanem az életérzéstől!
2012. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi a coca colát is írjuk kóka kólának vagy a nike-t nájkinak vagy a külföldi neveket is írjuk hülyén, mint Ózí Ózborn, Dájmbeg Darel, Dzsémsz Hetfíld, Szkot Jani, ha a metalt metálnak írod.
2012. márc. 12. 18:23
 16/26 anonim ***** válasza:
szubkultúra! idióta vagy.
2012. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%
Bunkó Bászkli te meg akkora bunkó vagy, hogy még azt sem tudod, hogy az Bugsy "L" nélkül.
2012. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Most nagyon megmondtad! :) Látom, veled se lehet értelmesen vitázni...
2012. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Én is rocker vagyok...idétlenül öltözök? És? Nem kell vele foglalkozni! Én így érzem jól magam ;D nincs olyan ember,aki ne lenne túl legalább 1 "rocker" korszakon.
2012. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtem neked, amire én jöttem rá megfigyelésekből. Én is rocker vagyok, és elég sokan nem is szeretnek, persze sokkal többen meg nagyon szeretnek, szóval nagyon nem érdekelnek az utálók.


Nos, a rock egy életérzés, a zene csak egy része, és nem is a legmeghatározóbb része, mert hiába hallgat valaki rockzenét, ha mellette leszarja a jövőjét, soha semmien céljai nem voltak, nem akart tenni valamit a világért. A rockerek kicsit érzékenyek, utálják a kapitalizmust, a birka embereket, és szeretnék, ha újra a régi lenne a világ, ahol még lehettek egyéniségek, és tényleg a miénk volt a világ. Ezt az eszmét amúgy a hippik kezdték el (akik gyakorlatilag a rockerek elődei), mert ráébredtek arra, hogy azért élnek olyan jól, mert más országoktól rabolja az állam a sok pénzt. És akkor otthagyták a családjukat, azt mondták, kösz, ebből mi nem kérünk, és a többit tudjátok.

A rockerek nem félnek kimondani a véleményüket erről az elbutított szemétzabáló, tévén felnövő társadalomról, és szándékosan szembemennek az aktuális divattal. Ezért hordanak feketét stb. Az igaz, hogy a régebbi rockerek tényleg nem mostak hajat meg leszakadt róluk a ruha, de ez a hippi elem, amit az előbb írtam le, a mai rockerek viszont azért már nagyrészt adnak a külsejükre, és a punkok is. Legalábbis a nagy részük.

A bakancs meg a láncok szerintem azért vannak, mert régen sokat kötekedtek velük, és utcai verekedésben igen jól jöttek, plusz baromi jól néznek ki.


Aki igazi rocker, az követ valamilyen magasztosabb eszmét, mint a saját önző kis céljait, és ezt akarja a feliratos pólókkal közölni.


A bunkóságunkról csak annyit, hogy én már eleget voltam rockkoncerteken, és voltam discoban is, hát ég és föld! A discóban nyugodtan elájulhatsz részegen a tömeg közepén, senki se fogja megkérdezni, jól vagy-e, azon kívül tetves drogosok, akik képtelenek magukat józanul jól érezni.

A rockerek (sajna nem mind) átlag megvetik a kábszert, oké a nagy piálással én se értek egyet, de ha valaki köztük részeg, arra vigyáznak, és hazáig kísérik, nem hagyják a földön fetrengeni.


Azért tűnünk flegmának, mert átlag tényleg semmi nem érdekel minket, amiről folyik a duma, de őszintén megmondnom, én büszke vagyok rá, hogy nem nézek való világot, nem költöm el minden hétvégén a SZÜLEIM pénzét arra, hogy részegen belőve megdugassam magam mindenkivel (ez is óriási különbség a rockerek és a mai átlagbirkák között, mi nem dugunk fűvel fával minden bokorban), és nem zabálok MacDonaldsos sz*rokat, nem veszek fel hitelt a lakásomra, nem szedek be minden apróság miatt gyógyszereket, és sorolhatnám még.

Így hirtelen ennyi, ha valamit tudni akarsz még ,kérdezz bátran. A lényeg ez volt :)

2012. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!