Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az USA-ba belehet nősülni? Pl...

Az USA-ba belehet nősülni? Pl ha fizetsz egy k*rvának, hogy eljátsza a feleség szerepét a procedúra végéig.

Figyelt kérdés

Van hasonló ötletetek?

( nem érdekel mi veszélyes, helyes, nehéz vagy mi nem )


2012. máj. 5. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Vannak ott szép nők bőven" - Igen, pontosan ennyi kell egy valós, jól működő házassághoz. B+


Amerikában az asszony viszi a férj fele vagyonát. Akkor is ha kamuházasság volt. Szóval ha az alatt a pár év együttlét alatt bármit szerzel annak a fele a lengyel prostié lesz.

2012. máj. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

F*ck Yeah!

Köszönöm a sok hasznos választ, jók voltatok.

Utolsó: Ülj le fiam egyes.


A helyzet hogy Hawaii érdekel, most kezdek Hajózási technikus képzést(OKJ - Magyarország) melette csinálok egy Yacht Mastert Horvátországban 30BT-100BT-s hajókra jó a "világ összes tengerein"... azzal szeretnék melózni


Az utolsó válaszadónak nyilván igaza van, okosan kell prostit választani, illetve a vagyont nem a saját neveden tartani hanem a család egy régi jóismerőse nevén aki szintén kint van.


Telne már el ez a két qrva év.

Kössz még1x

2012. máj. 6. 09:24
 13/18 anonim ***** válasza:
Tökéletes a nickneved.
2012. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Amerikában az asszony viszi a férj fele vagyonát. Akkor is ha kamuházasság volt. Szóval ha az alatt a pár év együttlét alatt bármit szerzel annak a fele a lengyel prostié lesz"


Túl sok filmet nézel.Csak akkor viszi a vagyon nagyobb részét hogyha vannak közös gyerekek.A jogszabályok államonként változóak.

2012. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"ma 10:02" - Nagyon szépen köszönöm :)



Félre lett értve valami: Nem jól működő házasság kell csak egy papír, nem érzelmek, "egyszerű" üzlet ez ne lásson bele mást senki sem.

2012. máj. 6. 10:36
 16/18 anonim ***** válasza:

10:02-es vagyok:


Megvallom, gonosz voltam veled, de azt hiszem, mégsem érdemelted. Ne haragudj. Igazából, ahogyan feltetted a kérdést, az vágott mellbe: "..fizetsz egy k*vának, hogy eljátssza...".


Értem én, persze: "technikát", módszert keresel, hogy megvalósíthass egy célt - de elszomorodom a gondolatra, hogy embereknek ilyen trükkökhöz kell folyamodniuk, akár külföldön, akár itthoz.

Mert mi derül ki rólad? Az, hogy van egy nagyon is következetes és tisztességes életterved: hajózási technikus akarsz lenni (nem akármilyen szakma, sokoldalúságot, rátermettséget kíván) - tehát a programodban TANULÁS szerepel, majd MUNKA. Egyenességre, céltudatosságra vall ez, amin még az a hetyke (de felvett) cinizmussal odadobott "fuck'yeah" sem változtat. Ezzel a képpel áll szöges ellentétben az a "kereskedelmi ügylet" (=névházasságot egy k*vával (jajistenem: mi az a k*va?..) zöld kártyáért), amelyet tervbe vettél.


Szóval, bocs. Nem vagy te "anevemsenki". Ambiciózus fiatal vagy, aki tanulni, dolgozni - hajózni - akar, és egy országban élni, amely (ma még) erősen vonzza. Csak azt kívánhatom, hogy sikerüljön, - anélkül, hogy "embervásárra" szorulnál, - és hogy életedben soha, semmilyen cinizmus-kényszernek ne legyen olyan ereje/hatalma, amely megakadályozza, hogy a legjobbat bányászd ki magadból (emberi értelemben is). Tudom, hogy nem lesz könnyű: pocsék időket élünk.


Hát akkor...tengerre, magyar!:-) és valósítsd meg a céljaidat. (Ja!, és legyen egyszer olyan társad, aki őszintén, tisztán, következetesen - tengerész módra báran!:-) - SZERETNI fog.) Szia.

2012. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én sem így kezdtem el tervezni de ez maradt az egyetlen épkézláb terv ami megvalósítható.

Kössz a jókívánságokat.

Írok majd ide ha összejött, biztos vannak még páran akiket ez foglalkoztat.

2012. máj. 6. 14:01
 18/18 simson244 válasza:
üdv kérdező!!! sikerült e a dolog mert én is éppvezen gondolkoztam és írj nekem lègyszives Facebookon (nevem :Nagy Simson Norbert, vagy írj e-mailt, címem:simson244@gmail.com) előre is köszi üdv! simson 244 (Norbert)
2016. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!