Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok a munkahelyetek...

Hogy reagáltok a munkahelyeteken, ha a gyed-en lévő anyukák bemennek a kisbabával/kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
A főnök mit szól?
2012. máj. 16. 14:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

nálunk a főnökasszony(szőke, öreg, nincs senkije) úgy reagált, hogy mosolyogva kurjantott egy jóízűt, hogy "a kis büdös :)"

ez mindent elárult róla.

tehát ha elégedetlen nők vannak a munkahelyeden nem szerencsés "hencegni". még ha látszólag "bnők" is.

2012. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Én is csak akkor megyek, ha nagyon muszáj valamit aláírni, de nálunk annyi megkeseredett és irigy öreglány van, a legtöbb utálja a gyerekeseket és a gyerekeket is, hogy inkább jobb nem látni őket.
2012. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Már bocsi utolsó de azért mert valaki nem imádja a gyereked még nem megkeseredett...
2012. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
#12 Miért kéne mindenkinek imádnia a te gyerekedet?
2012. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pont annyit árul el amennyit rólad is :) Hogy unalmas elfogadásra képtelen, begyöpösödött nő vagy. Tudod 2012 van és több milliárd ember a földön, engedtessék már meg, hogy ne mindenki ugyanolyan legyen, ugyanazt szeresse vagy ugyanarra vágyjon. És még csak nem is általánosságban a gyerekekről volt szó, hanem a tiédről (ami nem személyeskedés csak annyit jelent hogy nekünk meg a munkatársaidnak semmi köze a gyerekedhez, attól még az ismerősökét akár szuerethetik is).
2012. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Senki nem kérte, hogy imádja bárki is a gyerekemet. Miért kell mindent direkt félreérteni? Ebből is látszik, hogy alapból ellenséges vagy a gyerekesekkel, mikor a kutya nem törődik veled, meg hogy te nem akarsz gyereket. A te dolgod, a világon senki nem kíváncsi rád. Pontosan te viselkedsz utálatosan azokkal, akik nem bólogatnak neked ahhoz, hogy nem kell gyerek és nagy egyetértésben vagy azokkal, akik szidják az anyukákat. Akkor miről beszélünk?
2012. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Te biztos nem arról amiről én, mert én sosem mondtam, hogy nem akarok gyereket xD Én a kérdésre válaszotlam először, mondván, hogy nem érdekel ha valaki behozza a gyerekét csak ne zavarjon. Te voltál az aki elkezdett itélkezni azokra akik nem a te ízlésed szerint reagálnak a gyerekedre.
2012. máj. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem neked szövegértési problémáid vannak.
2012. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!