Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavarja annyira az...

Miért zavarja annyira az embereket, hogy "páwáskodom"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 12:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, magaddal kapcsolatban is el vagy tévedve, kedves kérdeező :) Gőzöd sincs a világról, felteszem, egy rózsaszín burokban felnőtt kis rózsaszín emberke vagy, aki sok pofont fog még kapni az élettől. Az idő nem neked dolgozik...
2012. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4%
Ne zavarjon, nekem is úgy köszönnek a haverjaim, hogy "cső páva" mert sokszor megnézem magam a tükörben de szerintem az ember adjon magára, de abban igaza van a többi válaszolónak, hogy nem szabad ANNYIRA nagyképűnek lenni (pont én mondom xD) ;)
2012. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

kicsit nagyobb az önbizalmad? térj már észhez!

az egodat tankkal nem lehetne lezúzni!akkora arcod van,hogy a fél ország elférne rajta! zavarja az embereket,hogy játszod a fejed a drága cuccaidban amiket apucitól kaptál? hát hidd el engem is zavar! nem irigy vagyok,nekem is drága ruháim és cuccaim vannak,csak én nem verem a nyálam,hogy mekkora király vagyok!

nézz tükörbe,gondold át miket csinálsz,kivel hogy viselkedsz és fejezd be fészbukcelebséget!

ha ezt megtetted volna,akkor fel sem kellett volna tenned ezt a kérdést! ;)

2012. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
elárulom, hogy diákmunkával kerestem mindent :))
2012. júl. 26. 13:25
 15/18 anonim ***** válasza:
oké akkor ez alól kivétel vagy,de az arcod akkor is nagy
2012. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ha ismernék biztos vagyok benne nem ezt írnád:)
2012. júl. 26. 14:22
 17/18 anonim ***** válasza:
hát a hozzászólásaid is elég sokat elárultak rólad :)
2012. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

9-esnek igaza van, tényleg nem ismered a manga dolgot, és úgy beszélsz róla. Nem akartam eredetileg hozzászólni a kérdéshez, csak elolvastam, mert linkelték egy kérdésben, ott is az volt, mért utálják a pávákat. De mégis hozzászólok: mert nagyon felháborít, mikor vki megvéd egy bizonyos dolgot, erre azt a választ kapja, hogy biztos te is olyan vagy. A 9-es nem biztos, hogy manga fan, csak mert megvédte. Én pl. kifejezetten értetlenül állok a tény előtt, hogy egyesek szeretik ezeket, én nagyon nem tudok azonosulni vele, meg ezek a japán zenék se jönnek be, de vannak olyan ismerőseim, akiknek igen, és tudom, hogy hülyeséget beszélsz. Ami nem is volna baj, de meg se kérdezed, mi ez vagy az a dolog, csak ítélkezel. És nem biztos, hogy a 9-es válaszoló manga fan volt, én se vagyok.

Azt aki magát is lepávázta, majd óvatosan, kedvesen figyelmeztetett, hogy nem kéne olyan nagy arcodnak lenni, és magán is ironizált minek kellett lepontozni? tipikus példája a "nem azt mondta, amit hallani akartam" dolognak. Tök kedves volt pedig. Lehet, hogy nem Te pontoztad le, csak mondom.

2012. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!