Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek A csíkos...

Mi a véleményetek A csíkos pizsamás fiú c. filmről?

Figyelt kérdés

Mármint a mondanivalójáról vagy magáról a történetről.

Én eléggé rasszista voltam és nem csípem a zsidókat de ez a film egy kicsit felnyitotta a szememet. Persze azért vannak olyan zsidók akiket egyáltalán nem sajnálnék!


A kérdés persze azokhoz szól akik látták a filmet.



2012. júl. 24. 22:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Na megnéztem, nagyon jó film lett volna, ha nem cseszik el a végét. Egyáltalán nem vall a németekre, hogy eltűnik a gyerek, aztán gyalog mennek megkeresni, és be se telefonálnak a táborba, hogy mindent leállítani, és átvizsgálni a rabokat. Az meg főleg butaság volt, hogy Bruno simán ásott egy gödröt a kerítés alatt, és csak átbújt alatta. Mi van a taposóaknákkal meg az őrökkel? Egy vicc volt az egész. Viszont maga a film király volt, a hatást sikerült elérnie, én is megfeszültem a végén. A színészi alakítás remek volt, nagyon megható és élvezhető, és van köztük egy csomó magyar, amin meglepődtem. Mindegy, néhány hülyeséget leszámítva tetszett, jó volt.
2012. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
79%
Szerintem nagyon szomorú film.... én legjobban a kisfiut az anyát és az öreg bácsit sajnáltam (aki ott szolgált a háznál...) és nekem az a véleményem hogy ez a film vidámabban is végződhetett volna de mivel tudom hogy ez volt a mondtanivalója hát.... érdemes megnézni meg minden de én nem fogom mégegyszer megtekinteni!!!! amúgy végig sírtam az egészet!!!!
2013. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
13%
A film a szokásos (hazug) zsidó propagandafilmek egyike, nem különösebben elmés.
2013. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 homo ludensz ***** válasza:
100%
Azért annak a táborparancsnoknak kíváncsi lettem volna a legbelső gondolataira,lelki világára. Reggel bemegy parancsokat ad intézkedik s délután haza megy a családi körbe mintha egy hivatalból menne haza.Az tény hogy a tisztek,főtisztek általában művelt intelligens emberek voltak és nem kimondottan egy lágerparancsnoki beosztásról álmodoztak.
2013. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!