Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az életed mulna a következő...

Ha az életed mulna a következő döntési helyzetben, akkor melyiket választanád: jó külső vagy szaktudás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 16:24
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
jó a külsőm, és különleges szaktudásom van ... akkor most dögöljek meg?
2013. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
háááát, inkább azon gondolkozz el, hogy jó külső nélkül hol tartanál az életeddel.
2013. júl. 31. 16:47
 23/38 anonim válasza:

Én a jó külsőt választanám.

Csak akkor mondanám a szaktudást, ha egy zárt helyen vagyok egy bombával, de lehet, hogy inkább szépen halnék meg :-)

2013. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
90%

"ebből a kérdésből csak az válik világossá, hogy aki jól néz ki, annak nincsenek gondjai." És ezt mégis miből szűrted le? Megjelent előtted a jól kinézők élettörténete, vagy mi?

Hát ne haragudj, de te eszméletlenül ostoba lehetsz... és mindenki buta, aki hasonlóan gondolkodik. Valamelyik válaszoló írt vmi olyasmit, hogy a nők a jó külsővel sok pénzt keresnek. Miért is? Mert ha jó a külsőm, akkor biztos r_banc vagyok, és rúdon pörgök, vagy mi? Mert más helyzetet nem nagyon tudok elképzelni, ahol a külsővel lehet jól keresni... (talán még a modellkedés, de attól személy szerint rosszul vagyok). Áhh, igazából nem is nagyon próbálkozom, te valószínűleg egy önbizalomhiányos, megkeseredett emberke lehetsz, aki az életben minden sikertelenségét arra vezeti vissza, hogy csúnya, tehát megkönnyebbülhet, hogy a kudarcaiért nem ő a hibás... nem is próbállak meggyőzni, mert tudom, hogy felesleges, de azt mindenképp tudatni akartam veled, hogy nagyon rosszul látod a dolgokat...

2013. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

na, de figyi, én azt látom, hogy aki alapból jóképünek született, az mind sokkal többre vitte mint én. És ebben nagy mértékben közrejátszik, hogy ők szépek és magasak és erősek.


Engem nagyon sok helyen a külsőm miatt diszkrimináltak.

2013. júl. 31. 16:51
 26/38 anonim ***** válasza:

valahol azért van igazsága a kérdezőnek, mert a sikeres emberek többsége nagyrészt jó kiállású (persze olyanra gondolok akit nem a politika hozott felszínre)


viszont kedves kérdező ez fordítva is működhet, tehát meg kell szeretned magad és úgy kell magadra nézni, valamint úgy viselkedni mintha te lennél a legfa.szább srác a világon ... hidd el, működik

2013. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
kérdező, inkább legyél magát jó pasinak képzelő, egoista, mint egy önsajnáltató kis hernyó, mint aki most vagy, ha nem is szerelemből, de a stílusod miatt befogsz jönni jópár csajnak, és végre elveszted a szüzességed.
2013. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

ne magamat szeressem már, hanem az emberek szeressenek engem!


Tudod mikor sirtam el magam 1x majdnem? Mikor jóképü gyerek magyarázta, hogy gimibe, mikor még öngyi gondolatokkal küöszködött családi gondok miatt, mégis szerelmes volt belé az összes csaj az iskolában...és unalmába dugott meg minden héten mást.


Én meg azért voltam öngyi gondolatok közé szoritva, mert nem akart velem senki se lefeküdni...aztán mit csinálhattam helyette? Ültem a számitógép elött.

2013. júl. 31. 16:55
 29/38 A kérdező kommentje:
nem vagyok szüz, bocs.
2013. júl. 31. 16:56
 30/38 A kérdező kommentje:
mondjuk most majd rutinszerüen elkezditek megmagyarázni, hogy ez a kijelentésem miért nem fér bele a világképetekbe.
2013. júl. 31. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!