Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem írni vagy...

Tudnátok nekem írni vagy linkelni pár paradoxont ilyet, hogy mi a szinoníma szinonímája vagy a küklopsz az kacsint vagy pislog, van szoba nem szobahőmérsékleten? Irjatok vagy linkeljetek oldalt

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 20:15
 1/3 Grielean ***** válasza:

Ugyan nem vagyok nyelvész, az igaz, de nem vagyok biztos benne, hogy pl a 'szinonima szinonimája' egy paradoxon lenne.

Paradox pl az, hogy visszamész a múltba, és megölöd a nagyapád. Így nem lesz apád, tehát te sem születhetsz meg, tehát nem mehetsz vissza az időben, azaz nagyapó életben marad. Azaz te is megszületsz, azaz visszamehetsz az időben...

2013. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

1. A kamikaze katonáknak miért volt sisakjuk?

2. A halálraítélteket miért szúrják meg steril tűvel?

3. Miért nem létezik egérízű macskaeledel?

4. Ha semmi sem ragad a teflonhoz, akkor a teflon hogy ragad az edényhez?

5. A balett táncosok miért járnak lábujjhegyen? Nem lenne egyszerűbb magasabb táncosokat válogatni?

6. Ha új bumerángot akarok venni, akkor hogy szabadulhatok meg a régitől?

7. A repülőgépeket miért nem gyártyák olyan anyagból mint a fekete dobozokat?

8. Ha Superman olyan okos, akkor miért húzza az alsóját a nadrágjára?

9. Ha a macska mindig a lábára esik és a vajas kenyér mindig a vajas felére, akkor mi történik ha rákötünk egy vajas kenyeret a macskára és kidobjuk az ablakon?

10. Ha az úszás fogyaszt, akkor a bálnák miért nőnek olyan nagyra?

11. Az univerzális ragasztó miért nem ragad a tubusba?

12. Ha a fénynek van sebessége, akkor a sötétségnek is van?

2013. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: ezek eszméletlenül bénák, egyik sem paradoxon, csak viccesnek gondolt hülyeségek, amiket valami fogyatékos beállított "nagy kérdéseknek" Mindegyik valami fatális tévedésen alapul, amit a kitalálójuk rosszul tudott, ennélfogva az ő tudatlansága miatt hülyeség az egész...
2013. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!