Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted? (Nem reprezentatív...

Szerinted? (Nem reprezentatív felmérés)

Figyelt kérdés

"A mai világ a sátán világa, ahol a becsületért bitó, az árulásért hatalom jár. Csak egy igazi forradalom, a világ új forradalmi embersége söpörheti el ezt az átkozott, meghasonlott világot."


Ki mondta ezt?

Mit gondolsz róla?

Mi a jelentése számodra?

Van-e aktualitása?

Mindenki saját véleménye érdekel.


2010. jan. 23. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jó, bocsánat.

De ezt nem hagyhattam ki.

Mellesleg a véleményemet már elmondtam az elején.


L

2010. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

15:25


Bárkinek szabadon minősítheted a válaszát. De akkor a sajátodat is kell, mert ez sem válasz :D


Egyébként a vitatkozást tényleg abba lehetne hagyni. Nem akarok senkit egymásnak ugrasztani a kérdéssel!

2010. jan. 23. 15:47
 13/16 anonim ***** válasza:

A magam minősítését rád bízom. :-D

Csak bosszant, hogy akármilyen (akár semleges, vagy érdeklődő) politikai kérdés van, mindig vannak, akik egymásnak esnek. Aztán még ők csodálkoznak, hogy le vannak pontozva.

Amúgy nekem is rokonom az egyik aradi vértanú, nem az, aki ezt mondta, de együtt harcoltak. Családfakutatás következtében kiderült, hogy a rokonom kegyelmet kapott volna, de 1 napot késett a kegyelmi levél. Bár lehet, hogy az ügy érdekében lemondott volna a kegyelemről, ahogy az, akitől ez az idézet származik, lemondott a kegyelemről (az övé időben megérkezett).

Azt hiszem, ha valahonnan látnak minket, forgolódnak a sírjukban, hogy nem ezért harcoltak.

2010. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Csak bosszant, hogy akármilyen (akár semleges, vagy érdeklődő) politikai kérdés van, mindig vannak, akik egymásnak esnek."

Hidd el, az emberek bármin képesek egymásnak esni és bármiből képesek kihozni a megfelelő témát. Pártpolitika, cigányok, zsidók, homoszexuálisok, vallásosok és ateisták. Ezek bármilyen témából kihozhatók. Tapasztalatból mondom.


"Azt hiszem, ha valahonnan látnak minket, forgolódnak a sírjukban, hogy nem ezért harcoltak."

Ez sajnos nagyon sok mindenkire igaz.

Sokak szerint Jézus is sírna, ha látná, hogy mit műveltek az ő nevében és hogy hová fajult a tanítása.


L

2010. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16:18 - A kérdésre nem válaszoltál. Piros kezecske. :-D
2010. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De te sem.

Amúgy meg én voltam az első, aki válaszolt a kérdésre.

A véleményemet már elmondtam. Innentől...


L

2010. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!