Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Facebook-ot a mai világban...

A Facebook-ot a mai világban társkeresőnek használják ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
Az a véleményem erről az egészről, hogy az emberiség nagy része ezt az oldalt leginkább arra használja, hogy minnél jobban kellettese magát, (ez lehet lány és fiú is) és hogy egyre nagyobb népszerűséget arasson.

2016. febr. 21. 10:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Tudod, az a baj, hogy képtelen vagy gondolkodni.

Ezt azért nem fogod megérteni, mert képtelen vagy gondolkodni.

Erre írtam, hogy sajnállak.

2016. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mert te aztán nagyon jól eltudod képzelni a dolgokat. Prostit nevelnél egy kislányból:) Taps :DD Szebb jövőt drága :*
2016. febr. 21. 12:53
 13/23 A kérdező kommentje:
De szerintem itt az a gondod, hogy a fent lévő sorokat mind magadra veszed.. :) De bele kell nyugodnod hogy ez a mai világ. És most le íhatsz egy olyan mindatot hogy "neem hiüogy ia gondolhatod én már x, y éves vagyok:D nem hiszek neked.
2016. febr. 21. 13:02
 14/23 anonim ***** válasza:

Egyrészt az a gond, hogy beszűkült vagy.

Ugye a kendő az nem kell, mert téged nem erre szoktattak.

De a rövid ujjú blúz az már erkölcstelen, mert téged nem erre szoktattak.


Másrészt az is gond, hogy agresszív vagy. Nem hagyod békén az embereket - pedig amúgy semmi gond az erkölcsükkel - csak nem PONT ÚGY gondolkodnak, mint te.


Nem baj, nyilván idősebb vagy. Majd kihalsz, és utána változhat tovább a világ.


Addig viszont - ha már gondolkodni nem akarsz - legalább művelhetnéd magad, mert eléggé hibásan ismered édes anyanyelvünket.

Mondjuk még nem nagyon veszélyes... vannak itt nálad sokkal rosszabbak is - de pl. elég mulatságos az a tájnyelv is, amit használsz. Ebből is látni, hogy idős és vidéki vagy. Ha kicsit jobban ismerném ezt, még azt is meg tudnám mondani, melyik vidékről jöttél.

2016. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért:) Biztos megérted mivel tudsz gondolkodni:)
2016. febr. 21. 13:04
 16/23 anonim ***** válasza:

Persze, nem is ezt rovom fel neked.

Csak ha így írsz, az ember elkezd következtetni: hogy honnan jöttél, milyen lehet a nevelésed, stb.


Nyilván nem szereted azt, ha a fiatalok nem úgy viselkednek, ahogy TE, és MOST.

Csak, gondolom, elfelejted azt, hogy TE mit csináltál volna fiatal korodban, ha a szüleid hagyták volna.

Tuti biztos, hogy te is viseltél volna csábító ruhákat, és ismerkedtél volna - ha nem vertek volna meg akkoriban az ilyen viselkedésért.


Most viszont gondolkozz el: lehet, hogy azért esik neked rosszul a dolog, mert irigyled a fiatalokat?

Hogy nekik megvan az a lehetőségük, ami neked nem volt meg?


Amúgy meg nem lesz prosti attól egy fiatal lány, ha felvesz egy rövid ruhát.

2016. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Nem baj, nyilván idősebb vagy. Majd kihalsz, és utána változhat tovább a világ"

Csak hogy tudd a magad fajta emberek több pofont kapnak az élettől, mint egy magam fajta tájszólású személy.:) Elhiheted több esélyem van arra, hogy magamfajta anyanyelvünket nem tudó férfi, boldogabb életet életet tudjon leélni mint te magad. A prostikat általában nem veszik emberszámba...

2016. febr. 21. 13:13
 18/23 anonim ***** válasza:

Tudod, mi jutott még eszembe rólad?

Azok az idősebb papok, akik vadul ellenzik az őssejtkutatást. Mondván, hogy őrajtuk ez már biztos nem segít... akkor meg ne segítsen senki másnak se!

Nem mondom, hogy te ilyen vagy - csak úgy eszembe jutott.


Tényleg: te mit gondolsz az őssejtkutatásról? Támogatod?

2016. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hogy mit gondolok erről a kutatásról:) amúgy ez hogy jön ide ehhez a kérdéshez?:D Szerintem ezzel csak fejlődni tudhat az emberiség mivel, rengeteg betegség létezik mi ezekkel a sejtekkel gyógyítható:) Például az inyedbe ültetve a megfelelő sejtet juttatva, újra kinőhet az elhullott fogad, ami az ondó miatt esett ki a fertőzésekktől:) Amúgy ha tudni akarod, én az asztrofizikával foglalkozom nem pedig a biológiával.
2016. febr. 21. 13:34
 20/23 anonim ***** válasza:

"ami az ondó miatt esett ki a fertőzésekktől"

Tehát nem az ondó miatt, hanem a fertőzéstől.

Úgy beszéltél, mintha minden ondó fertőző lenne.

Nem szép dolog ferdíteni... mindegy. A te dolgod, hogyan rendezed el a lelkiismereteddel.


Akkor azt kérdezném, hogy mit szólsz a legújabb felfedezéshez, a gravitációs hullámokkal?

Mire jó ez? Úgy tudom, egy milliárd dollárba került a legutóbbi kutatás.

2016. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!