Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Facebook-ot a mai világban...

A Facebook-ot a mai világban társkeresőnek használják ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
Az a véleményem erről az egészről, hogy az emberiség nagy része ezt az oldalt leginkább arra használja, hogy minnél jobban kellettese magát, (ez lehet lány és fiú is) és hogy egyre nagyobb népszerűséget arasson.

2016. febr. 21. 10:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Te most engem akarsz számon kérni? :D Ez a felfedezés egy új érzékszervet adott a csillagászatnak. Einstein már kb 100 évvel ezelőtt gyanakodott erre a hullámokra, pontosabban a téridő görbületeire, amit ő nélküle Isten nyugasztalja, nem biztos hogy rájöhettünk volna. De te úgy olvastam arra vagy kiváncsi, mit is gondolok erről.. Hogy mit?:) Egyszerűen szenzációs dolog, hisz talán (amit még kétlek) arra is rájöhetünk hogy születhetett meg az univerzumunk. Amint írtam is ez egy új érzékszerve a csillagászatnak ami a gravitációval foglalkozik. Ez nagyon nagy dolog mivel ez az erő tartja össze az egész világegyetemet. Remélem tetszett a beszámolóm de most már hanyagolj légyszives:)
2016. febr. 21. 14:07
 22/23 anonim ***** válasza:

Ezért kérdeztem.

Úgy látom, elég értelmes vagy, és még tájékozott is.

Pozitív hozzáállással nézed a természettudományos dolgokat, ezt becsülöm benned.

Egyetlen probléma van veled: a prűd szexuális szemléleted.

Már eleve az is fura, hogy FÉRFIKÉNT arra vagy büszke, hogy sohasem mutogattad a felső tested...


Van egy olyan érzésem is, hogy egyszerűen irigykedsz a mai fiatalokra. Nem akarok rákérdezni a szexuális életedre, de lehet, hogy nincs is nagyon mire... lehet, hogy neked olyan nem jutott, vagy nagyon kevés jutott. Esetleg egy nő, de ő is csak elölről és sötétben... mindegy.

Van ilyen is, hála keresztény kultúránknak.


Írhatnék még sok dolgot, hogy a mai fiatalságnak sem egyszerű, és hogy milyen gondjaik vannak - de szerintem felesleges. Nem hiszem, hogy téged ez érdekelne.

Azt tanácsolnám, hogy ne foglalkozz a témával. Ha már idáig ilyen jól megvoltál a természettudományokkal, és ilyen mostoha sorsod volt a szex terén - akkor arra a pár évre most már ez maradjon is így.

2016. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
jo szia
2016. febr. 21. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!