Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Általános iskolái ballagásra...

Általános iskolái ballagásra mit kaptatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 00:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

nekem idén lesz. nagynagy éttermi összejövetelt akarnak. én semmmi esetre se, sokkal inkább kertipartit. Az nekem szimpibb. Kötetlenebb.

Egyébként tuti lesz egy csomó virág, elvileg úgy volt, hogy kerianyumtól pénzt kapok, anyuéktól is, de aztán inkább közösen kapok tőlük egy komoly fényképezőgépet (én döntésem).

Nagynénémék kérdezték mit kérek, pénzt szeretnék, mert 2 év múlva kezdem a motorozást, és nem lenne rossz vmi kis összeg a gyűjtés elkezdéséhez. De vszínű órát kapok... (mikor látott rajtam órát??!!) Nembaj. örülünk neki. igen.

14/L

2010. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Rengeteg virágot, pénzt, telefont és pár apróságot (képeslapot kedves üdvözlőkkel, plüsst, egy olyan könyvet amiben idézetek vannak, stb.)
2010. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

virágot + pénzt.

Motorra gyűjtök!:)

2010. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Ja előző vagyok.

Azt fogok kapni. Mert még nemvolt.:)

2010. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
na miaz. mindenki motorra gyűjt? :D divat lett már ez is..
2010. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

divat? :) ugyanmár :D miért lenne az?

igazán kifejthetnéd. akikkel nap mint nap lógok tojnak nagy ívben a motorokra. akik meg motoros ismerősök, azok elött meg nem tudok menőzni egy 125ös motorral, nemde? :)idősebbek, nagy részük túl van a 125-ön. Aki meg még nem, az meg más stílusban nyomja... :D

14/L

2010. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

virágot meg hajvasalót

17L

2010. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
a 125 az még 2 évre van neked. ki mondta hogy menőzni, és az ismerősök előtt? :D nagyon felvetted.. csak mondtam hogy divat lett a motor a fiatalok körében mivel egyre többen mászkálnak azzal a környéken. de úgylátom hogy neked a menőzés lenne a lényeg, hiába hogy az ellenkezőjét írtad (hisz én ezt meg sem említettem, te hoztad fel ;)) na ezen nem kapunk össze, úgy is messze van még az hogy meglegyen :)
2010. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

14:35

sajnálom, félreértettelek. csak kicsit már felzaklat, h. mindenki azzal zaklat, h. nem lányos, összetöröm magam, az nem szexi, biztos csak azért kell, mert mindenkinek van és már szinte ciki anélkül élni. (szvsz ha ezért van vkinek motorja, akkor az menőzés)

2010. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

no prob. lehet én voltam félreérthető.

amúgy tényleg nem lányos, de ez ma már annyira nem kirívó (osztályomban 6an vagyunk lányok, én motorozok, egyik barátnőm quadozik, másikat meg most tanítom motorozni.. szóval lányos nem lányos ez van :D) és tényleg összetörheted magad (sajnos engem már 2szer ütöttek el 2 év alatt, és volt még pár necces szitu..) de hát ezek velejárói.

jó gyűjtögetést. (és ne csak motorra, hanem megfelelő védőfelszerelésre is! ;))

2010. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!