Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Általános iskolái ballagásra...

Általános iskolái ballagásra mit kaptatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 00:10
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
19%

"idősebbek, nagy részük túl van a 125-ön."

XXDDDDD Bocs, tudom, mire gondoltál, de ez k*rva vicces volt

XXDDDDDDDDDDDDDDDDD

túl a 125-ön..érted :P :D:D:D

2010. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%

júúúj. xD

de a lényeg, h. értetted mire gondolok :)

2010. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Azt, hogy rendesen feltörte a lábamat a két éve viselt ünneplős cipőm :)

Viccet félretéve, semmit. Anyám sürgetett, menjünk már haza, és ne mocskoljam össze a bizonyítványt. Gimis ballagásra a ballagtató osztályunk adott egy helyes vázát mindenkinek, anyámtól akkor sem kaptam ajándékot, pedig jóval várakozáson felül érettségiztem, csak nem szokás ez a mi famíliánkban.

Diplomaosztásra már elvileg szokás, de én akkor sem kaptam semmit, meg sem dicsért (kitűnően diplomáztam!), de sebaj, mert az összes tanárom gratulált külön nekem, kitüntetést is kaptam, és csak két óra múlva szabadultam a gratuláló diáktársaim köréből. Ez némiképp kárpótolt, meg az, hogy anyám véleménye akkor már rég nem számított.

És a keresztanyám aznap meghívott vacsorára. Nagyon jó nap volt.

2010. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem az arany-nyaklámcomat a horoszkópos medállal kaptam. Meg pénzt meg sok virágot. Nem ma volt . . . 23/L
2010. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

Igaz, már 15 éve volt, valamint a középiskolaira is ezeket kaptam:


ékszert, és stafírungot (edénykészlet, evőeszközkészlet, törölközők, ágyneműhuzat, kávés-teás készlet, 24 részes pohárkészlet, keverőtálak, desszertes készlet stb) Mifelénk ez a szokás, hogy úgymond kistafírungozzák elsősorban a lányokat, a fiúk általában ugyanolyan értékben pénzt kapnak. Nem mondom, akkor jobban örültem volna a pénznek, na de milyen jó volt 6 éve, amikor albérletből saját lakásba költöztünk, hogy volt majdnem mindenem a kezdéshez!

2010. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Persze kaptam virágot is és a ballagási ebédet. :)
2010. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

Pénzt,mert azt kértem mindenkitől.

Jó rég volt...:)

2010. máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

Mikor én ballagtam!kb 5családtól kaptam 25ezret fejenként kb 5000ezret amit anyukám elivott sajnos!:S És igy nem vettem belőle semmit!

Kaptam virágokat!Egy megis van közülök mert az ilyen kis műanyag kis bonbonos volt!

Kaptam egy karkötöt a tesómtól és sogornőmtól amit nem hordok mert lapos és törik!Apától egy nyakláncot azt már hordom!kb ennyi

2010. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Én sok virágot, egy gyönyörű ezüst gyűrűt amit azóta is hordok:), és pénz.:) Ballagás után meg mentünk gyrost enni a barátnőkkel:) ennyi volt a ballagás. am tavaly volt 15/L
2010. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Idén fogok ballagni, de semmi különleges nem lesz benne.

szerintem virágot fogok kapni, meg nagyanyámtól egy gyűrűt. Ballagási ebéd nem hiszem, hogy lesz:(

Szóval, ahogy előre látom, szar lesz az egész! nem is várom! Rossz érzés lesz, hogy tudom, hogy az összes barátnőm/osztálytársam kap egy csomó cuccot, az egész családdal ebédelnek, vagy elmennek étterembe..

Szóval valószínűleg le leszek törve.:((

2010. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!