Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert piszkál az exem?

Miert piszkál az exem?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok o 17,es a haverjaval allandoan beszologat,hogy milyen csunya vagyok,meg ilyenek.... Van baratnoje ahogy nekem is varatom....mit csinaljak hogy hagyjanak beken? Nahyon megbantam hogy le alltam vele, utolso ciganyok(nem vagyok fajgyulolo de amit ok muvelnek az mar sok) es egyszeruen nem tudok toluk megszabadulni...Mit tegyek?

2017. szept. 6. 14:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Es ma is faztam, fazos tipus vagyok, sokan voltak poloba, es a haverja ilyet mondott az exemnek de hangosan hogy en is meghalljam,higy jo hogy nem huz mar nagy bundas telikabatot,erre elkezdtek hangosan rohogni mindketten....Nem turom ezt sokaig,mit tegyek? Csak fintorogni szoktam rajuk,de az nem hat rajuk...
2017. szept. 6. 14:59
 2/3 A kérdező kommentje:
El veszik a kedvem mindentol ezekkel a beszolasaikkal....
2017. szept. 6. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért mert éretlen, haragszik rád, és mert cigány.

De te se vagy semmi. :D

2017. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!