Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha mi az összes kelet ázsiai...

Ha mi az összes kelet ázsiai embert szinte ugyanolyannak látjuk, akkor ők is ugyanígy látnak minket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert ők tényleg ugyanolyanok.
2010. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Náluk mindenki ugyanolyan magas,egyszínű a hajuk és a szemük,szinte mind egy súlyban van(60kg).Ezenkívül az öltözködésük is egyforma:szövetnadrág,ing.

Europideknél kicsit változatosabb a kép...

2010. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Akit eddig irtak, az tök hülyeség, az ottaniak ugyanannyira különböznek egymástól, mint az európaiak.

NEM mindekinek fekete a haja, és egyáltalán nem egyformán öltöznek - nem tudom, ezt honnan vette, aki irta (Az anumék NEM A VALÓSÀG!).

Egyébként nekik meg tényleg az európaiak néznek egyformán ki.

2010. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Láttál te már szőke vagy vörös kínait???Nálunk még a szőkének is legalább húsz könnyen megkülönböztethető árnyalata van.A vörösnek szintén.

Ne beszélj butaságokat...

2010. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Jao Ming

Állampolgárság: Kínai

Magasság: 229cm

Testsúly: 141kg


Jackie (Kong-sang) Chan

Állampolgárság: Kínai

Magasság: 174cm


[link]


Egyéb kérdés?

2010. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Kirívó példákat mindenhol lehet mondani.

Ismered az ÁTLAG fogalmát? Vagy matek órán sem figyeltél fiam?

2010. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként igenis vannak szökésvörös ázsiaiak is (többek közt az egyik munkatársam is), de vannak kövérek, soványak, magasabbak meg alacsonyabbak is. (Elég sok ázsiai emberrel dolgozom együtt, igy tudom, hogy mekkora különbségek vannak köztük is. )

AZ hogy valaki a három általa látott ázsiait nem tudja megkülönbözeteni, még nem jelenti, hogy mindegyik egyforma...


De hogy valami furcsát mondjak: a japánok szerint a kinaiak egész máshogy nézneki ki, mint ök, illetve mint a koreaiak, vagy a veitmaniak - szerintük "a vak is látja, hogy még csak nem is hasonlitanak egymásra".

2010. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Amúgy én pl. még a svédekkel vagyok így, annyira hasonlóak.
2010. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy nem tudjuk megkülönböztetni az arcukat, ők sem tudják a mieinket megkülönböztetni, csak ha sokat voltak európaiak között.
2010. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiából azt tanultuk, hogy ők teljesen más alapján különböztetik mag az embereket egymástól, pl. Mingnek az orra hegyén van anyajegy, Pingnek meg a fülén. A nagyon apró részletekre figyelnek, ami nekünk fel se tűnik, mi meg a nagy különbségekre (hajszín, testmagasság, alkat, különleges orrforma, stb.)És amit nehezen bírtam elhinni: tényleg egyformának látnak minket elsőre, mint mi őket.
2010. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!