Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol és hogy lehetne megtanulni...

Hol és hogy lehetne megtanulni autodidakta módon egyvonalas rajzot (onedrow art) készíteni fotó alapján?

Figyelt kérdés
Csak egy fotóról szeretnék magán célra készíteni. Fontos lenne nekem! Köszönöm az érdemleges hozzászólásokat.

#rajz #művészet #art #Egyvonalas #Onedrow
febr. 29. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Megfogod a fotót, berakod az új vászonra.


Csinálsz rá egy fehérrel kitöltött layert, és +-50% áttetszõségre (opacity) teszed.


Erre rá egy harmadik layert, és ezen a layeren addig rajzolod, amíg olyan nem lesz, amit akarsz.



Én tetováló vagyok, Procreate a program amiben dolgozom, de bármilyen program jó, ami használ layereket.

márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon. Remek ötlet. Gondolkodtam én is pont ilyenen. Beüzemelem a Wacom táblát. Még nem dolgoztam vele, de azt hiszem jól jön majd. Kis bénázással. 😁
márc. 2. 08:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként tetoválásra kell. Egy jó ismerősöm gyakorol és segiteni szeretnék neki. Viszont nem mindegy nekem sem, hogy mi kerül a bőrömre. Szóval meg szeretném rajzolni a kutyám fejét vonalrajzzal. Pár hónap múlva lesz azon a szinten, meg addigra nekem is sikerül egy jó fotót találni és megrajzolni a dobermannomat. 😁🙈🤣
márc. 2. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!