Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek hatásos ez a...

Szerintetek hatásos ez a rajzkurzus? Nem csak átverés?

Figyelt kérdés

www.rajzkurzus.freeweb.hu

Olyan írjon, aki már részt vett ezen, vagy valahonnan többet tud róla:)

Köszönöm!


2010. jún. 9. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, ez nem csak átverés: csodákra képes. :D

egy időben a csapból is ez folyt. működik :D

2010. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!

Én annyira szívesen mennék! Csak sajnos nekem túl drága :(

De ha te megengedheted magadnak, akkor mindenképp menj el!

Nekem egyik exem mutatta a rajzait, még amikor együtt voltunk, nagyon durva volt, alig hittem el :)

2010. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De van rá kedvezmény is:)!! (bár tényleg elég drága)

És holnapig van a jelentkezési határidő:P

2010. jún. 9. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem bánod, leírom a véleményem, mert sajnos rettenetesen sokszor kérdezték az utóbbi napokban tőlem ugyanezt. A kurzus önmagában semmit nem segít, legalábbis nem úgy, ahogy hiszik az emberek: valóban létezik az agyféltekes módszer, én így tanítok több középiskolai osztályt szabadidőmben.

A lényege mindössze annyi, hogy a "rajzolni elfelejtett" embereknek megmutatják, milyen arányos az arc, hányadrész felosztás van, szimmetria és egyéb témák kerülnek említésre - amit mellesleg már rajzórán el kellett volna mondania egy jó tanárnak.


Tehát művész szemmel - már ha annak nevezhetem magam - nem sok értelmét látom, főleg ennyi pénzért, de természetesen ha ezt szeretnéd és megengedheted, újra megtanulhatod az alapokat. Ez csak Tőled függ.

2010. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed, kedves utolsó, de nekem hiába mondják el rajzórán, hogy mi a szimmetria (stb.), mégsem tudok ilyen élethű, szinte már fotószerű portrékat gyártani, mint a képgalériában látható (és ezzel sztem nem csak én vagyok így)..De persze én hiába beszélek, úgy sem értek (még) ehhez annyira, de szerintem az is lényeges, hogy milyen beszélgetések folynak a tanfolyamon, kire mennyi időt szánnak...szerintem azért más, mint egy egyszerű rajzóra, nem hiába igényel ennyi pénzt. És ha az eredmények tényleg mindenkinél észlelhetőek, akkor nem tartom átverésnek.

De számomra nem az élethű rajzolás megtanulásán van a hangsúly, hanem, hogy lelkileg változzak. És azért erre szerintem nem képes egy rajzóra.

(bocs a sok írásért:)

2010. jún. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!