Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dr Levin mágneses pántja...

Dr Levin mágneses pántja hatásos, vagy átverés?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 22:12
1 2 3
 1/21 Tom Benko ***** válasza:
Átverés. Mint a többi.
2011. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Próbáltad? Mennyi ideig? Ha nem használt nem adták vissza a pénzt?
2011. ápr. 13. 22:37
 3/21 anonim ***** válasza:
kb annyira mint az a stabilizálós karcsat :)
2011. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás. Nem próbáltam, de orvostanhallgatóként tudom. Ha mindenképpen alternatív megoldást szeretnél találni a problémádra, akkor inkább keress fel egy természetgyógyászt. És ne ilyen teleshop-os baromságokat vásárolj!
2011. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Tom Benko ***** válasza:

Nem, nem próbáltam. [link]

Egyszerűen tanultam némi fizikát, kémiát, biológiát, valamint a Google használatát.

2011. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért annyit hozzá tennék, hogy némelyik ember minek válaszol, ha totál hülyének nézi a kérdezőt. Én is tanulta fizikát és kémiát, sőt a google-t is tudom használni. Mégis van bennem annyi intelligencia, hogy nem nézem le a másikat.

A világban nem minden a tudomány. Akármilyen gyógyszert lehet adni egy betegnek, ha az nem hisz a gyógyulásban, akkor minden mindegy.

Ezt a reagálást az vegye magára, akinek inge, vagyis akinek nem inge ne vegye magára.

2011. ápr. 15. 09:39
 7/21 Tom Benko ***** válasza:
Amilyen a kérdés. Középiskolai ismeretekkel megválaszolható.
2011. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ha megmagyarázod mi a baj a kérdéssel, akkor elfogadom a stílusodat. Van benne helyesírási hiba, esetleg nyelvhelyességi? Vagy a stílussal van a baj? Melyik tudományterület szerint nem hat a mágnesesség a testünkre? Á már tudom, a fizika. Hiszen a földet nem hatja át mágneses érő. Mert még eddig csak flegma stílusban válaszoltál kedves, de értelmes indokot még középiskolás szinten sem tudtál írni.
2011. ápr. 16. 20:55
 9/21 Tom Benko ***** válasza:
0%

Ha bármilyen hatással is lenne a mágneses mező az emberi szervezetre, akkor az NMR gépekre vagy óriási kereslet lenne, vagy egyáltalán nem szabadna használni. Igen, fizika. Az emberi test ugyanis szinte csak diamágneses molekulákból áll, amikre gyakorlatilag elhanyagolható hatást fejt ki bármilyen mágneses mező.

Megfelel?

2011. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kedves Tom, tök felesleges neki elmagyarázni. Csak magadat idegesíted fel rajta :-). A kérdező valószínűleg még soha életében nem hallott a magspinről, és gőze sincsen az NMR működéséről. Így hiába magyarázol neki bármit. Na egyébként ezért kéne a kötelező természettudományos érettségi, persze a kormányoknak és a nagy kapitalista társadalomnak az a jó, ha az embernek fogalma sincsen a körülötte lévő világról. De kívülről fújja olyan életük nagy részét alkoholmámorban töltő alakok életrajzát, mint például Ady.
2011. ápr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!