Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az Ab Tronic X2-ről mi a...

Az Ab Tronic X2-ről mi a véleményetek? Használ, vagy csak átverés? 90 naposozok, emellé gondoltam, hogy megveszem, de ha nem hatásos, nem dobnám rá ki a pénzt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 07:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
A 90 napos is baromság, hát még az Abtronic. Nem attól lesz lapos és izmos hasfalad, hogy egy műanyagot nyomogatsz a hasadnak. Diéta és aerob mozgás kell.
2010. jan. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha képes vagy mondatot értelmezni, akkor kiderülhet, a diéta megvan. Testedzés gyanánt napi szinten 20-60 perc szobabicigli is. Emellé gondoltam az Ab Tronic X2-t, de azt hiszem a Te véleményedet most talán nem veszem figyelembe.
2010. jan. 23. 08:21
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy jó. Egy hatalmas nagy átverés. Nem hiába nem azt használják a sportolók. Amerikában betiltották, mert elveszítettek egy pert. Nem tudták bebizonyítani, hogy hatékony lenne bármire is, sőt, még káros is az izomrostokra.
2010. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
A 90 napos nem diéta. A biciklit k-val írják. Először olvass, művelődj, aztán kezdj el fröcsögni arra, aki segíteni akar.
2010. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

diétázz normálisan, élj egészségesen! a 90 napos az nem diéta, hanem a legnagyobb baromságok egyike! Méghogy egyik nap fehérje, másikon szénhidrát stb.! még ilyet! vagy te úgy élsz, hogy egyik nap eszel másik nap iszol 3.on meg pisilsz 4.en levegőt veszel? ugye hogy nem?


a szobabiciKlizés pedig jó hogy csinálod, az hatásos. de a futás talán egy fokkal jobb:)


ab-tronic az csak egy szarság amit rásóznak a tudatlan emberekre. ha tényleg ilyen egyszerű lene, akkor küzdene vki a kövérséggel? hát nem! mki megvenné és nem lenne az országban kövér ember!


a fogyáshoz mozgás, egészséges étkezés kell!

2010. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Csak tudjátok mi az érdekes? Megfigyeltem, hogy ezeknek a 90 naposoknak, böjtölőknek, abtronic-osoknak, káposztadiétásoknak stb. Minél többen mondják, hogy butaságot, annál arrogánsabbak lesznek, és védik a hülyeségüket. Szerintem az ilyeneken nem lehet segíteni. Csinálják csak, és biztassák egymást nagy elánnal :)
2010. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
26%
a 90 napos miért baromság? Két ismerősöm csinálta kb 2 évvel ezelőtt, az egyik fogyott 15 kilót, a másik 20-at és azóta is tartják a súlyukat. Akik írták hogy baromság,az indokolja már meg, miért. Elfogadok bármit, de azt nem hogy csak úgy leírják, hogy baromság.
2010. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Azért baromság, mert egyik nap csak fehérjét enni, a másik nap csak szénhidrátot stb. iszonyatos butaság. Csak az nem tudja ezt, akinek fogalma nincs a helyes táplálkozásról!!! Ez kb. olyan, mint ha hétfőnként csak fogat mosnál, keddenként csak fürdenél, stb. Ha a szervezet nem kap egy napig fehérjét, akkor is hozzájut, mert létszügség, ezért az izmokból vonja el. Amikor szénhidrátot nem kap akkor össze-vissza ingadozik a vércukorszint, szédülsz gyenge vagy, és csökken az immunitás... és még sorolhatnám. Amikor valaki egy ilyen 90 napostól fogy 20 kilót, annak kb. a fele izomveszteség. Heti 1 kilónál többet fogyni csupán zsírból nem lehet, ez is teljesen egyértelmű azoknak akik értenek hozzá. Egy kg. zsírt leadni 9000 kcal deficitet jelent. Ha heti egy kg zsírt fogy valaki, akkor napi 1300 kcal deficitet ér el, ami már elve nem egyszerű dolog, ha az ember figyel a vízháztartására, az izmok védelmére (elegendő fehérje bevitel) és egyéb fontos dolgokra.

Nincs az a sportoló a földön aki ezt a 90 napos dolgot el nem ítélné. Azért pedig, mert valaki nem sportoló, még nem értem, hogy miért nem érdekli, hogy árt az immunrendszerének, rengeteget veszít az izomzatából, és felborítja a vízháztartását...

Laikusok vitatkozhatnak ezzel, mert nem értenek hozzá, de aki egy kicsit is vágja a témát az szörnyüldözik ezeken a dolgokon.


Ha valakit mindez nem érdekel, és csak az számít, hogy kevesebbet mutasson a mérleg az csinálja csak... Tudatosan rosszat tenni magunknak sok sütnivalóra vall...

2010. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

15.10 vagyok újra. Ahogy megírtam az előző kommentet a következő kérdés amit megnéztem ez volt http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__61..

Az utolsók között írja egy kislány, hogy cukorbeteg lett tőle, és járja a kórházakat.

Aki hülye, az most el kezd vitatkozni, hogy 14 évesen nem kell fogyni, és lehet mástól is cukros.

Egyik sem igaz!!!

Egészséges táplálkozást elkezdeni nem lehet elég korán, sőt!!! Ha valaki gyerekkorában rosszul táplálkozik és túlsúlyos, az a fejlődésben lévő szervezet miatt, sokkal többet árt magának, mint ha valaki 40-50 évesen hízik el!!!

Szóval ha valaki kövér 14 évesen, annak gyorsan meg kell tanulni egészségesen táplálkozni, mert már 40-50 évesen minden baja lesz...

Mint a kislány példája jelzi, nem a 90 napos a megoldás.

Persze aki akarja csinálni az úgyis fogja, főleg mert lusta kicsit jobban odafigyelni magára, és elolvasni néhány könyvet, hogy ténylegesen mit hogyan kéne csinálni...

Meg lesz a következménye előbb vagy utóbb...

2010. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Itt nem érdemes semmilyen formában feltüntetni azt a két szót, hogy "90 napos", mert vannak okostojások, akik ha tehetnék, garantáltan leharapnák virtuálisan a fejedet. Igaz, általában gőzük sincs, pontosan miről is van szó, csak felületesen olvasgatnak róla ezt-azt, de ez őket nem érdekli. Meg persze az sem, hogy nem erről szólt a kérdésed...

Egyébként csináld csak a kúrát, ha jól csinálod, akkor nem fogsz izomból súlyt veszíteni. Ha sportolsz, akkor meg pláne nem.

Ellenben az Ab Tronicot nem javaslom. Nem csak, hogy nem erősít semmit, s nem is fogyaszt, hanem állítólag egyenesen káros a hosszan tartó rezgés a belső szervekre. De én sem vagyok ebben szakavatott, én is csak hallottam, de gondolom, megosztom veled.

Sok sikert a fogyidhoz!

2010. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!