Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi értelme az angol tanulásnak...

Mi értelme az angol tanulásnak ,ha külföldre mész ?

Figyelt kérdés

Nagyon sok országban jártam már tbk.. szlovén, cseh,macedón ,ausztia ,francia életem során úgy hozta a sors ,hogy egyszerűen nem tudom magam megértetni jópár helyen .

Ha elkezdek angolul beszélni akkor jön a duma úgy kb a 40.korosztály fölöttiektől de néha a fiatalabbaktól is, hogy fiatalember! Nemértem beszéljen az ország nyelvén! Ezt kb 30 szor kaptam vissza .

Akkor mi értelme ennek az egésznek?

Angolul kb B2 es szinten beszélek ahol értik ott nem gond.

Talán hollandia volt az a hely ahol többnyire értik az angolt meg svédország.



2023. júl. 22. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Na és mi lesz, ha mondjuk az alábbi, nagyobb országokban jársz? :)


- Afrika: Dél-Afrika, Dél-Szudán, Burundi, Ghána, Kamerun, Kenya, Malawi, Nigéria, Ruanda, Szudán, Tanzánia, Uganda, Zambia, Zimbabwe

- Amerika: Egyesült Államok, Kanada

- Ázsia: Fülöp-szigetek, India, Pakisztán

- Európa: Egyesült Királyság

- Óceánia: Ausztrália


Csak mert ezekben hivatalos nyelv :)

2023. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Roma nyelv az nem a cigány nyelv? Azért kérdem, mert mindkettőt felhoztad.


Nos én cigány nyelvet használni egy országba se hallottam még senkit sem. Angolul meg szinte mindenki tud, még ha csak makog is. Mindenhol van valaki aki egy büdös szót se beszél, de jobbra fordulsz, és akit épp látsz, az már tud angolul, és ez majdnem minden országban így van. De ezt szerintem neked jobban kéne tudnod, mint nekem, olvasva a kommentjeidet.


Nem azért felesleges cigány nyelvet tanulni, mert az emberek nagyja lenézi azokat, akik használják.., hanem mert brutálisan kevés ember beszéli.

2023. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én nm ìrtam olyat hogy a cigány meg a roma külömbözik tesó ezt melyik újságban olvastad?
2023. júl. 23. 05:51
 14/20 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Angol nyelv esetén bárhol találhatsz olyat aki érti. Más nyelv esetén már nem. Fogadok veled kérdező hpogy ahól nem értet az utca embere angolul jól, mert azért értették ha a saját nyelvűkőn mégis tudtak válaszolni, hogy ahól megszáltál szálodákba, közeli éttermek, és egyéb fontosabb helyeken tudtál velük beszélni angolul. Úgyhogy az angol a legfontosabb.
2023. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ugy igen persze hotel szálloda no probleme csak máshol nem
2023. júl. 23. 13:16
 16/20 A kérdező kommentje:
Esetleg az eszperantót nagyon sokan beszélik
2023. júl. 23. 13:26
 17/20 A kérdező kommentje:
Többen mint az angolt meg a cigányt marmint az egyszerű emberek
2023. júl. 23. 13:26
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Eszperantó, ja, az egész világon beszélik vagy kétmillióan, főleg öregek, ha magyar fiatalok tanultak is eszperantót mostanában azt csak a felvételinél kapható pluszpontért vagy mert csak így kapták meg a diplomát, de ők se tudnának beszélni veled.
2023. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem tudnak angolul, csak lusták használni. Pedig ezt a nyelvet beszélik globálisan. Talán még a németet, de annak meg sokkal bonyolultabb a nyelvtana...
nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kecsuául érdemes tanulni. Azt mindenhol beszélik. Felesleges a szar angolra időt vesztegetni, a cigány se az igazi. Kecsua.
nov. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!