Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Bocs, van itt véletlenül...

Bocs, van itt véletlenül valaki, aki Angliában él? Vagy legalább olyan akink vannak pozitiv tapasztalatai külfölddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéled a nyelvet és nincs valamiben átlag feletti tehetséged/tapasztalatod, akkor marad a mosogatás és a takarítás, ami 6 fontért is undorító, és a fizetésedből jó eséllyel nem tudsz félretenni.

Ha van egy keresett szakmád vagy diplomád és jól beszéled a nyelvet, akkor van esélyed a boldogulásra.

2011. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állati gusztustalan az ország meg a tetves bennszülöttjei is, de igenis meg lehet élni 6 fontból, mi ketten ékünk 1 fizetésből, és havi kb 2oo fontot (6o-7o ezer ft) félre tudunk tenni. Nem kell felsőfokon beszélned az angolt, annyira elég, hogy meg tudd magadat értetni.
2011. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom ,én is kinn élek...igaz,csak fél éve.amik vannak pozitiv dolgai az itt élésnek,azokat elnyomják a negativak...van melom,de az agency hol hiv egesz honapban ,hol meg hetekig semmi melo.de ha hivna vmelyik másik,akkor jobb lenne minden.De am meg sztem az angolok nagyon is kedvesek és segitőkészek mind a munkahelyen és mind az utcán vagy épp bárhol máshol.angolul nem folyékonyan beszélek,mégis boldogulok.de a párom perfekt beszéli a nyelvet (emellett tud még 4 nyelven) és épp halasztott az egyetemen és vhogy még neki sincs olyan munkahelye ami hozzá illő lenne.....nehéz elcsipni a fulltime-os posztot.
2011. jún. 25. 07:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Én gyárban voltam kint. Undorító hely, nem tetszett, sem az emberek, sem London. Olyan zaklatott, beteglelkű, koszos... áááá, nem. A nyelv sem tetszik, nem jutottam sokra vele. Egész más észjárás. Pont akkor tüntetések voltak, minden napra jutott valami "akció". Nem hittem el, hogy ezek az emberek nem tudnak két percre elülni a fenekükön. nem volt nap, hogy ne történt volna valami kiakasztó. De hát aki szereti a pörgést, annak tudom ajánlani. :)


Ausztria jobban bejön. A nyelv is könnyebb, az emberekkel is könnyebben megtalálom a közös hangot. De hát ízlések és pofonok. ;)



Egyik volt osztálytársam most is angliában él, imádja, szóval ő meg csak pozitívat mondd. Mondjuk ez mákolás kérdése, mert ő jó környéken él, és jó munkája van, de mindez a mázlin múlt. Jókor volt jó helyen és a megfelelő emberekkel kötött ismerettséget. Szóval lehet ott boldogulni, neki sikerült, ő jól érzi magát.

2011. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bizony,tényleg ugy van,h jokor kell lenni jó helyen.Én mondjuk pont nem voltam ilyen szerencsés :S de majdcsak lesz jobb is.
2011. jún. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!